Girişimci Bayanlara Örnek Oldular

Niksar'da YES Start Detox isimli zayıflama icerikli çay satmaya başlayarak bugün Türkiye'nin birçok şehrinin yanı sıra Avrupa'da birçok ülkeden isteyen herkese satış yaparak aile ekonomisine katkı sağlayan Elif Nur Dolu, Yeliz Bektaş ve Şermin Öztürk girişimci kadınlara güzel bir örnek olmanın haklı gururunu yaşıyorlar.
Bu haber 2020-10-20 18:56:19 eklenmiş ve 4335 kez görüntülenmiştir.

Niksar'da YES Start Detox isimli zayıflama icerikli çay satmaya başlayarak bugün Türkiye'nin birçok şehrinin yanı sıra Avrupa'da birçok ülkeden isteyen herkese satış yaparak aile ekonomisine katkı sağlayan Elif Nur Dolu, Yeliz Bektaş ve Şermin Öztürk girişimci kadınlara güzel bir örnek olmanın haklı gururunu yaşıyorlar.

 

Aile ekonomisine katkı sağlayarak girişimci kadınlara örnek olan YES Start Detox patent sahibi Elif Nur Dolu, bu günlere hayal ederek geldiğini belirterek; “Bu marka 3 kişiye ait bende bunlardan biriyim marka ortaklarının biri Samsun'da Yeliz Bektaş, diğeri İzmir'de Sermin Öztürk. Ben bu günlere hayal ederek geldim. Belli bir seviyeye gelip ekip arkadaşları edinip bayanlara destek olmak amacıyla onlara işi öğreterek kendim dahil satış yaparak, onlara da bir yol aldırmaya çalıştım. Sonrasında marka patentini almak istedik, Türk Patent Kurumuna başvuru yaparak markanın patentini aldık, şu anda bu ürünümüz patentli bir ürün. Çok sağlıklı, kaliteli ve hijyenik bir ortamda üretim sağlanıyor. İnsanların parmakla göstereceği bir ürün olmasını istedik, ekstra birinci sınıf bir ürün zaten. YES Start ismini nerdeyse artık herkes biliyor. Sadece Türkiye değil, yurt dışında da birçok kullanıcımız ve temsilcimiz mevcut. Kullanan temsilciler sonrasında yeni yeni müşterilere ulaşıyorlar. Müşteriden kastımız tabiki kullanıcılar. Biz ayrıca ekstra ücretsiz danışmanlık desteği veriyoruz bu üründe. Sattık gönderdik bitti kesinlikle yapmıyoruz. Kullanım süresince danışmanlık desteği sunuyoruz. Motive sağlıyoruz kullanıcılarımıza ve herkes bize dualarla geri dönüş yapıyorlar. YES Start Detox sadece kilo ile değil de vücuttaki birçok değerleri de dengeliyor. İnsülin direncine çok iyi geliyor, tansiyonu dengeliyor, zaten artık herkeste tiroit var, tiroit problemlerine de çok iyi geliyor. Bebek sahibi olmak isteyip te kilolarından dolayı bebek sahibi olamayan çiftlerimiz çayı kullandıktan sonra kilo problemi ortadan kalktıktan sonra bebek sahibi olanlar da bir hayli fazla. Zaten kendileri de gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse bizzat bize ulaşarak memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Kullanıcılarımız zaten bizim en büyük referansımız, sağolsunlar herkese çayımızı duyuran kullanıcılarımızdı. Memnuniyetlerini hiçbir zaman saklamadılar gizlemediler bizlerle fotoğraflarını ve konuşmalarını paylaştılar. Çok fazla kullanıcımız var, onun haricinde temsilcilerimiz de hemen hemen büyük bir çoğunluğu ev hanımı. Ev hanımlarına büyük bir katkı sağlamış olduk. Güzel kazançlar elde etmeye başladılar. Günümüz şartlarında iş imkanı bulmak çok zor, hem çocukları ile hemde evleri ile uğraşırken YES Start sayesinde kazançta elde etmeye başladılar. Niksar'da ve Niksar dışında birçok temsilcim var, bunlar instagram, whatsap yada telefon yoluyla bizlere ulaşabiliyorlar” dedi.

 

“Bir aylık süre zarfında minimum 5 kilo maksimum 10 kilo arasında kilo verimi sağlıyor”

 

Yes Start DETOX Zayıflama çayı ile kısa sürede kilolardan kurtulmanın mümkün olduğunu belirten Dolu; “Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki bu çayın sağlığa hiçbir zararı yok. Zaten bu çayı almak isteyen kişiye ilk etapta biz soruyoruz kronik rahatsızlığı olanlara biz kesinlikle önermiyoruz. Kronik rahatsızlıktan kastım bypass geçirmiş olanlar, kalp rahatsızlığı olanlar, kanser rahatsızlığı olanlara önermiyoruz. Önermeme sebebimiz ise kullandıkları ağır ilaçlar olduğu için müsaade etmiyoruz. Onun haricinde zaten 15 yaşın üzerinde herkes çayımızı kullanabilir emziren anneler de 4. Aydan itibaren kullanabilir. Kullanım süresince çayımız direk yağdan yakıyor ki bunu birkaç kilo verdikten sonra bizimle fotoğraflarını paylaşan kullanıcılarımız dile getiriyor. Biz iddia ediyoruz onlar ispatlıyorlar. Hiçbir şekilde kas kütlesine zarar vermiyor, vücuttaki su oranına kesinlikle zarar vermiyor. Yağdan yakarak bir aylık süre zarfında minimum 5 kilo maksimum 10 kilo arasında kilo verimi sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanım sağlıyoruz ve tadı çok güzel orman meyve aromasına sahip. İçerisindeki bitkiler öğütülmüş kesinlikle bitki kalıntıları, tozları tortuları ağıza gelmiyor. Kullanıcılarımız severek kullanıyorlar severek tüketiyorlar, gerçekten birinci sınıf bir ürün” dedi.


“Ürünümüze sonuna kadar güveniyoruz”

 

Elif Nur Dolu kendileriyle çalışmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu belirterek; “Ben zaten ekibime dahil olan herkese elimden geldiği kadar destek sağlıyorum. Satışı ile alakalı bizzat kendimde ilgilenerek destek sağlıyorum, eğitiyorum. Kimse ben yapamam demesin, gerçekten herkes yapabilir herkes para kazanabilir ve herkes para kazanmalı. Ben çalışmayı seviyorum, ben ayaklarımın üzerinde durmayı seviyorum ve kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen herkese de sonuna kadar destek olmaya hazırım. İnsanlar zayıflama çayı dediklerinde duyduklarında bir önyargı ile yaklaşıyorlar. Aslında çok haklılar, ben buna sonuna kadar katılıyorum. Ama şuna özen göstermelerini istiyorum internet üzerinden aldıkları bir ürünü aldıktan sonra irtibat kurabilecekleri güvendikleri bir kişi varmı karşılarında ben bunu sunuyorum, her türlü şikayet yada danışmanlık yada bir sorun karşısında muhatapları ben yada temsilcilerimizdir. Buna özen göstermelerini rica ediyorum temsilcilerimizde ürün kullanımı süresince danışmanlık desteği verecekler. Bunun haricinde ben ürünümün sonuna kadar arkasındayım, sonuna kadar güveniyorum. Bu güne kadar hiç kimse en küçük bir problem yaşamadı ve yaşamaz da. YES Start Detoxu herkes güvenle kullanabilir yani emziren anneler de dördüncü beşinci ayından itibaren de kullanabilir. Bizimle çalışmak isteyen yada bu ürünü satın almak isteyen herkes Elif Nur Dolu adı altında instagram veya facebook hesaplarından veya 05432214379 - 05079233296 - 0541540 6664 telefon numaralarından da bizlere ulaşabilirler” diye konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
250