Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Doğanöz Görevindenİİstifa Etti!

Önceki gün, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'ın kongrede aday olmayacağına ilişkin açıklamasının ardından, Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Doğanöz'de istifa ettiğini duyurdu.
Bu haber 2020-11-17 10:34:49 eklenmiş ve 939 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'ın kongrede aday olmayacağına ilişkin açıklamasının ardından, Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Doğanöz'de istifa ettiğini duyurdu.

 

İstifa haberini sosyal medyadan yayınladığı kısmen sitem dolu bir yazıyla duyuran Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Doğanöz, parti görevlerinde bulunduğu süre içerisinde görevini layıkıyla yaptığını ve azimli olduğunu ifade ederek, makam ve koltuk hırsı gütmediğini kaydetti. Doğanöz'ün açıklamasında ki “Amacı şahsi ikballeri ile sınırlı ne yazık ki partimiz içerisinde muhtelif görevlere getirilmiş bulunan bazı yerel siyasetçiler” ifadesi ise dikkat çekti. Doğanöz ayrıca kimseye biat etmediğini “malum olan yerel siyasetçilerin ısrarla empoze etmeye çalıştığı biat kültürünü sert dille ve defaatle reddedip her fırsatta dik durdum” cümlesi de bir yerlere mesaj niteliği taşıdı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250