Ak Parti’den Borsa Ziyareti..

Ak Parti’den Borsa Ziyareti Başkan Bora: “Bizim amacımız Ticaret Borsamızı bir Konya’daki, Adana’daki gibi olmasa da onların seviyesine yaklaştırmak.” Ak Parti Tokat Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tokat Ticaret Borsası Başkanı Lütfü Bora’yı makamında ziyaret etti.
Bu haber 2013-05-16 09:24:58 eklenmiş ve 339 kez görüntülenmiştir.

 

Ak Parti’den Borsa Ziyareti

Başkan Bora: “Bizim amacımız Ticaret Borsamızı bir Konya’daki, Adana’daki gibi olmasa da onların seviyesine yaklaştırmak.”

Ak Parti Tokat Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tokat Ticaret Borsası Başkanı Lütfü Bora’yı makamında ziyaret etti.

Tokat Ticaret Borası Başkanlığına seçilen Lütfi Bora’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Tokat Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu tarım ve tarıma dayalı sanayide çok ciddi anlamda hamlelerin yapılması gerektiğini söyledi. Eroğlu konuşmasında ‘’Tarımda hep beraber bir şeyler yapmamız lazım. Özel sektör, odalar, hükümet, bürokrasi yani her anlamda neler yapılması gerekiyorsa bunun biran önce bence öncelikli bir yol haritası belirlemek gerekiyor.  Bizler de parti olarak bir çalışma yapacağız.  Biz Tokat’ın üç T’si diyoruz.  Tarım, tarıma dayalı sanayi ve turizm, yani bizim öncelikli olarak yol haritamızı belirlememiz lazım. Hedeflerimiz koymamız lazım. Şahsım ve yönetimim adına yeni görevinizde başarılar dilerim.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnun oldukları belirten Tokat Ticaret Borsası Başkanı Lütfü Bora da “bizim amacımız Ticaret Borsamızı bir Konya’daki, Adana’daki gibi olmasa da onların seviyesine yaklaştırmak. Yönetimimizi ve meclisimizi oluşturduk. Şuanda 326 tane üyemiz var. Biz bu sayıyı biraz daha yükselteceğiz.  Borsa’nın da bazı yapması gereken görevleri var. Bu görevleri de yerine getirmeye çalışacağız. Hizmetleri kendi ölçeğimizde, Tokat ölçeğinde gerçekleştireceğiz. Tokat’ımızın o kadar güzel bir şeyi var ki, güneyimizde Sivas ağaç bile yetişmiyor bırakın sebzeyi, kuzeyimizde Samsun var, buğdayın b’si yok.  Ordu keza öyle, Yozgat keza öyle, bir Amasya var. Bizim Amasya’dan tarımsal alanda daha ileri olmamız lazım. Bizim şartlarımız daha olumlu. Bunları daha iyi değerlendirmek lazım. Bu kozlarımızı Tokat olarak daha iyi oynamamız lazım’’ dedi. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250