Tokat Dil Okulu Projesi Hayata Geçiriliyor

TOGÜ ve Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile dil okulu projesi hayata geçiriliyor.
Bu haber 2021-09-22 13:12:46 eklenmiş ve 235 kez görüntülenmiştir.
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop istanbul escort

TOGÜ ve Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile dil okulu projesi hayata geçiriliyor.


Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Merkezi (TOGÜ KARMER) Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdem Kanışlı, Sürekli Eğitim Merkezi (TOGÜSEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertan Talas ve Türkçe Öğretim Merkezi (TÖMER) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Avşar Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi ziyaret etti.

 

Küreselleşmenin nihai sonucu olarak yabancı dilin zorunlu olduğu bir çağda dil eğitiminin önemine vurgu yapılan görüşmede, Tokat özelinde yapılacak olan "Dil Okulu" projesi hakkında planlamalar yapıldı. Hedef kitlesinin okul öncesinden orta öğretime kadar genişletildiği projede, öğrenciler kurulacak olan "Dil Atölyeleri" ve belirlenecek okullarda, alanında uzman eğitimcilerle buluşturulacak. Dil öğreniminin sevdirilmesi ve herkesin bundan faydalanması hedefiyle oluşturulan projeden duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali söz konusu proje için desteklerinin tam olduğunu belirtti.

 

KARMER Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan bu ve benzer projeler çerçevesinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi geneli ve KARMER özelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortak hareket etme noktasındaki memnuniyetini dile getirdi.

 

TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Avşar'ın detaylarını anlattığı proje, Tokat için bir ilk olup "Bir Dil Daha" sloganıyla hayata geçirilecek.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250