Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ALİ GAFFAR OKKAN DİYARBAKIR HALKININ GÖNLÜNÜ FETHETMİŞTİR
Bu haber 2023-01-24 12:30:20 eklenmiş ve 74 kez görüntülenmiştir.

ALİ GAFFAR OKKAN DİYARBAKIR HALKININ GÖNLÜNÜ FETHETMİŞTİR

 

"Ali Gaffar Okkan insanların polise bakış açısını değiştirmiştir. Görev süresi boyunca Diyarbakır halkının gönlünü fethetmiştir. Şehre geldiği ilk günlerde, sivil kıyafeti ile halkla iç içe olmuş, halkın nabzını tutmuş, halkı anlamış ve onlarla bütünleşmiştir.

 

Yapmış olduğu çalışmalarla, araya bürokratik bir mesafe koymak yerine insanları kazanmayı tercih etmiştir. Şehrin faydasına yaptığı birçok farklı uygulama, bugün O'nun ardından hala konuşulmaktadır.

 

Efsane Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı ve polislerimizi şehit edilişlerinin 21.yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

İsmail Cem, Türkiye'nin bir dönemine damga vuran siyasetçilerdendi. Türkiye'nin komşularıyla ilişkilerinin düzeltilmesinin temellerini atan Dışişleri Bakanıydı. Türkiye'nin en fırtınalı günlerinde uzun süre dış politikanın kaptanlığını yaptı. İsmail Cem’i vefatının 15.yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz"dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250