Ege’den Selam Var..

İstanbul Niksarlılar Derneği’nce düzenlenen “Niksar Bahar Gezisi” kapsamındaki programlara katılmak üzere Niksar’a gelen İzmir Niksarlılar Derneği Başkanı Turan Özmet gazetemizi ziyaret etti.
Bu haber 2013-05-22 18:24:12 eklenmiş ve 1641 kez görüntülenmiştir.

 

İstanbul Niksarlılar Derneği’nce düzenlenen “Niksar Bahar Gezisi” kapsamındaki programlara katılmak üzere Niksar’a gelen İzmir Niksarlılar Derneği Başkanı Turan Özmet gazetemizi ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıl İzmir’de yaşayan Niksarlı hemşehrilerimizin bir araya gelerek kurdukları İzmir Niksarlılar Derneği’ nin ilk başkanı olan Mali Müşavir Turan Özmet, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verirken, İzmir’de yaşayan Niksarlı hemşehrilerimizin de kendileriyle irtibata geçerek, yeni kurulan derneklerine destek olmalarını istedi.

Özmet; Türkiye’de İstanbul, Ankara, Bursa, Tokat’ın ardından İzmir’de de yaşayan Niksarlıların kurumsal bir çatı altında toplanmasının yolunun açıldığı, henüz bir yılını dolduran derneklerinin gün geçtikçe Niksarlıların destekleriyle güçleneceğine inandığını söyledi.

İzmir Niksarlılar Derneği başkanı Turan Özmet’in gazetemizi ziyaretinde, İzmir’ de görev yapmakta olan hemşehrimiz Vergi Denetmeni Mustafa Çamlıca, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizden Şafak Gümen ve Ercan Şahin’le birlikte, Niksar Kent Konseyi Başkanı Duran Kaya’da bulundular.

İzmir Niksarlılar Derneği Başkanı Turan Özmet, İzmir’de yaşayan tüm Niksarlı hemşehrilerini dernekleriyle tanışmaya ve güç birliği yapmaya çağrı yaparken, kendileriyle iletişime geçmeleri için derneklerinin resmi web adresi olan  www.izmirniksarder.com ‘ u ziyaret etmelerini aynı zamanda da dernek yöneticilerinin telefonları aracılığıyla irtibata geçebileceklerini ifade etti.  Dernek Başkanı Turan Özmet 532 313 1734, Başkan Yardımcıları Bülent Kapan 533 486 8477, Suat Şen 533 257 9711.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250