Erbaa Tso’dan Ankara Çıkarması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Başkanı Gökalp Coşkun önderliğinde yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Bu haber 2013-06-11 09:38:10 eklenmiş ve 891 kez görüntülenmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Başkanı Gökalp Coşkun önderliğinde yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. 
TOBB’de gerçekleşen ziyarette Başkan Hisarcıklıoğlu yeni seçilen Tokat’ın Erbaa ilçesi TSO yönetim ve meclis üyelerini tebrik etti. Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası’nın yeni projelerini yakından takip edeceğini ifade eden Başkan Hisarcıklıoğlu, “Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun’nun projeleri Erbaa için hayırlı ve güzel çalışmalar. Genç, dinamik ve enerjik bir ekip oluşturmuşsunuz. Yapacağınız her olumlu çalışmada TOBB olarak yanınızdayız" dedi.
Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası(TSO) Başkanı Gökalp Coşkun ise, seçimlerde kazananın Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası olduğunu ifade ederek, “İlçemizde başta yerel yönetimler ve tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ederek, Erbaa’mızın ticaretini maksimum seviyeye çıkarmak, işsizliği ise minimum seviyeye indirmek için el birliği ile çalışmak için yola çıktık. Erbaa’mıza olumlu farklar katarak, üyelerimizin daha aktif ve hacimli iş yapmaları için projelerimizi hayata geçireceğiz. Amacımız olumlu ve kalıcı izler bırakmak. Ben ve ekibim Üyelerimizin bize duyduğu güvenin hakkını vermek için var gücümüzle çalışmak için buradayız" diye konuştu.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na tarım endeksli sanayi üretiminin artırılması ve Erbaa OSB’de yeni yatırımlar konusunda taleplerini ileten Başkan Coşkun, " Çıktığımız bu yolda TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu'nun bizlere destek sözü şahsım ve ekibimi oldukça heyecanlandırdı. Sayın Hisarcıklıoğlu’nun bizlere olan bu desteğini bizde karşılıksız bırakmayacağız. Ağustos ayında yapılacak olan TOBB Genel kurulunda ülkemizin geleceği için Sayın Hisarcıklıoğlu’nu destekliyoruz. Erbaa Sanayi ve Ticaret Odası’nın aidat tahsil eden bir kurum değil, sorunları tespit eden, çözüm önerileri oluşturan ve sonuçlandıran bir kurum olduğumuzu göstermek istiyoruz” diye konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250