diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro

Hastane Temizliğinden Vatandaş Memnun

Niksar'da geçtiğimiz yıl açılışı yapılan 100 yataklı yeni Niksar Devlet Hastanesi temiz ve hijyenik görüntüsüyle dikkat çekiyor.
Bu haber 2016-03-07 13:49:19 eklenmiş ve 1027 kez görüntülenmiştir.

Niksar'da geçtiğimiz yıl açılışı yapılan 100 yataklı yeni Niksar Devlet Hastanesi temiz ve hijyenik görüntüsüyle dikkat çekiyor.


Niksar Devlet Hastanesi Temizlik İşleri Sorumlu Müdürü Sertaç Tuncel, temiz ve hijyenik bir hastane için 24 saat çalıştıklarını belirterek, vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için önemlidir. Ekiplerimizle birlikte 3 vardiya olmak üzere 24 saat temizlik çalışması yapıyoruz dedi.


40'ı kadrolu 10'u ise İşkurdan olmak üzere 50 temizlik personelinin çalıştığı hastanede koridorlardan tuvaletlere, bekleme salonundan koltuklara kadar her tarafın pırıl pırıl ve tertemiz olması hasta ve hasta yakınlarını da ziyadesiyle memnun ediyor.


Niksar Devlet Hastanesi Temizlik İşleri Sorumlu Müdürü Sertaç Tuncel hastanenin en önemli kurumların başında geldiğini belirterek; “Hastanenin temiz ve hijyenik olması çok önemlidir, biz de temizlik birimi olarak sürekli işimizin başındayız. Hastanemizin genel temizlik hizmetleri 3 vardiya olmak üzere 24 saat kesintisiz en iyi şekilde yapılmakta. Hastanemizin örnek bir kurum olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, sonuçta halkımızın memnuniyeti bizler için önemlidir” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400