diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro

CHP’li Durmaz 2.Mikta Parlamento Başkanları Toplantısı İçin Avusturalya’da

TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 2-9 Ekim tarihleri arası Avusturalya ziyaretinde CHP Grubunu temsilen Tokat Milletvekili Kadim Durmaz yer alacak.
Bu haber 2016-10-04 21:43:57 eklenmiş ve 397 kez görüntülenmiştir.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 2-9 Ekim tarihleri arası Avusturalya ziyaretinde CHP Grubunu temsilen Tokat Milletvekili Kadim Durmaz yer alacak.


2.Mikta Parlamento Başkanları toplantısına katılmak üzere Malezya, Singapur ve Avusturalya'ya gidecek Olan TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Parlamento heyeti'nin ilk gün Ankara'dan Karaçi'ye hareket etmesi bekleniyor. Karaçi'den  Kuala Lumpur'a gidecek olan Kadim Durmaz'ın da içinde bulunduğu heyet Petronas İkiz Kulelerini ziyaret edecek. Türk öğrenci temsilcileriyle buluşacak. Diplomatlar ve Siyasi temsilcilerle temaslar kurulacak. TBMM Başkanı İsmail Kahraman onuruna T.C. Kuala Lumpur Büyükelçisi Başak Türkoğlu tarafından verilecek öğle yemeğinden sonra İslam Eserleri Müzesini, Ulusal Camiyi ve Merkez çarşıyı ziyaret edilecek. Gelibolu Gençlik Merkezi'nde STK temsilcileri ve vatandaşlarla toplantı yapılacak. Melburn'a giden heyet ilk olarak İlim Kolejini ziyaret edecek ve burada Türk vatandaşlarıyla bir araya gelecek. Batı Trakya Türkleri Derneği ve camisi ziyaret edilecek.


Viktorya Parlamentosu gezilecek, Eyalet Parlamentosu başkanları ve Türkiye Dostluk Grubu - Eşbaşkanları ile görüşülecek, Türkiye- Avustralya Dostluk Anıtı ve Botanik Bahçesi ziyaret edilecek, Melburn'dan Hobart'a hareket edilecek. Heyet buradaki programlarından sonra Sidney'e hareket edecek. Çeşitli programlarından ardından dönüş yapacak olan heyet 9 Ekim Pazar akşamı Ankara'da olacak.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400