diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro

Beyazıt’ın Sağlık Mesaisi

Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt hemşehrimiz Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'i makamında ziyaret etti.
Bu haber 2016-12-11 18:30:54 eklenmiş ve 561 kez görüntülenmiştir.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt hemşehrimiz Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'i makamında ziyaret etti. Milletvekili Beyazıt Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'ten sendika çalışmaları hakkında bilgi aldı. Beyazıt açıklamasında; "Sağlık-Sen Genel Başkanı Sayın Metin Memiş ile şehrimizdeki sağlık çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunduk” dedi.


Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ardından Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken'i de makamında ziyaret etti. Milletvekili Beyazıt; “Ak Parti hükümetleri sağlık alanında ülkemizde çağ atlatmışlardır, Tokat'ta da bu dönemde önemli yatırımlar yapılmıştır. Bu gün de mesaimizi Tokat'ın sağlıkla ilgili meselelerine ayırdık Sağlık Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Baha Öğütken ile ilimiz deki mevcut hekim ihtiyacı ve ilçelerimizdeki hastanelerin durumunu ve sağlık personeli eksikliğini konuştuk. Kendisine bu konulardaki taleplerimizi ilettik. Sayın Öğütken'e nezaketi ve için teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400