diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro

Nöbet Tutan Güvenlik Güçlerine Ziyaret

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede oluşturulan güvenlik noktasında gece gündüz demeden nöbet tutan güvenlik güçlerini ziyaret etti.
Bu haber 2017-06-01 02:40:07 eklenmiş ve 366 kez görüntülenmiştir.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede oluşturulan güvenlik noktasında gece gündüz demeden nöbet tutan güvenlik güçlerini ziyaret etti.


Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Eraslan ile birlikte ilçede oluşturulan güvenlik noktasını ziyaret ederek, ilgililerden bilgi aldı. Güvenlik güçlerinin mübarek ramazan ayını kutlayan Başkan Özcan, "Gece gündüz, sıcak soğuk demeden halkımızın can ve mal güvenliği için çalışan fedakâr emniyet ve jandarma personeline teşekkür ederim. Onlar bu ülkenin olmazsa olmazlarıdır. Gerektiğinde canı pahasına da olsa suçluları yakalayarak adalete teslim ederler. Hukuk kurallarının ihlal edildiği her noktada devreye girerek müdahale eder, suçluları toplumdan uzaklaştırarak halkımıza refah bir ortam sağlarlar" diye konuştu.


Güvenlik güçlerinin yaşadıkları mesleki zorluklarına dikkat çeken Başkan Özcan, "Bu meslek oldukça önemli olup toplum içinde kargaşayı ve sorunları önlemektedir. Gerektiğinde huzuru sağlamak için canını verip şehit olanlar asla unutulmamıştır. Onlar toplum içinde çıkabilecek sorunlara karşı daima önlem alarak koruma sağlamaktadırlar. Gece evimizde rahat bir şekilde uyumamızı, 7 gün 24 saat nöbet tutan bu güvenlik güçlerimize borçluyuz" ifadelerini kullandı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400