diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro

Korganlılar İftar da Bir Araya Geldi

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Niksar Korganlılar Derneğinde buluştular.
Bu haber 2017-06-07 02:31:34 eklenmiş ve 270 kez görüntülenmiştir.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Niksar Korganlılar Derneğinde buluştular.


Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan beraberinde Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ile birlikte Niksar Korganlılar Derneğini ziyaret ettiler.


Ziyarette konuşan Niksar Korganlılar Derneği Başkanı Şaban Kalaycıoğlu, her iki başkanı derneklerinde ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi. Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ise konuşmasında; "Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Niksar Belediye Başkanı ağabeyimiz Özdilek Özcan ile güzel ilişkiler kurduk. Kendisi Niksar'da çok güzel hizmetlere imza atıyor. Korgan ve Niksar'ın bağı çok geçmişe dayanıyor. Bizler belediye başkanları olarak bu bağda köprü vazifesi görevi görüyoruz. Korgan, Niksar'ın her zaman yanındadır" dedi.


Daha sonra konuşan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise; “Korgan Belediye Başkanı kardeşim Tuncay Kiraz'a ilçemize yapmış olduğu ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Bizler Niksar ailesi olarak büyük bir aileyiz. İlçemizde çok sayıda yaşayan Korganlı hemşehrimiz var. Aramızda ki bağ ise çok güçlü. İnşallah iki kardeş ilçe olarak güzel hizmetlere imza atacağız. Bunlardan en önemlisi Niksar - Korgan yolumuzdur. Bu konuda iki ilçe olarak beraber ter dökeceğiz. Ayrıca bu yıl 2 Temmuz tarihinde Korganlılar Niksar'da buluşuyor etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. İki ilçe artık kardeşten de ötedir" diyerek sözlerini tamamladı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400