diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

Şehit Doğan’ın İsmi Niksar’da Yaşatılacak

Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi Tendürek Dağında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abuzer Doğan'ın ismi Niksar'da yaşatılacak.
Bu haber 2017-08-04 01:07:40 eklenmiş ve 560 kez görüntülenmiştir.

Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi Tendürek Dağında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abuzer Doğan'ın ismi Niksar'da yaşatılacak.


Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi Tendürek Dağında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abuzer Doğan'ın isminin Eski Emniyet Hizmet binasından başlayarak Kireç Köprüye kadar olan 30 metrelik yola verilmesi konusu Niksar Belediyesi Ağustos ayı meclisinde görüşüldü. Yapılan oylama ile oybirliğiyle şehidimizin belirtilen güzergaha isminin verilmesi kararlaştırıldı.


Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi Tendürek Dağında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abuzer Doğan kardeşimizin isminini ilçemizde yaşatacağız. İlçemiz mücavir alan sınırları içerisinde bulunan Eski Emniyet Hizmet binasından başlayarak Kireç Köprüye kadar olan 30 metrelik yola “Şehit Jandarma Uzman Çavuş Abuzer Doğan” isminin verilmesi konusunu meclisimize taşıyarak oy birliği ile karar aldık. Şehidimize minnettarız” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400