diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

Şahinli-Mahmudiye Köyü Yol Çalışmaları İncelendi

Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, Niksar'ı D-100 karayoluna bağlayan Şahinli-Mahmudiye Köyü yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Bu haber 2017-08-04 01:16:32 eklenmiş ve 648 kez görüntülenmiştir.

Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, Niksar'ı D-100 karayoluna bağlayan Şahinli-Mahmudiye Köyü yol çalışmalarını yerinde inceledi.


Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tokat İl Özel İdaresi ve KÖYDES tarafından ilçeye bağlı Şahinli ve Mahmudiye köylerini D-100 karayoluna bağlayacak bağlantı yolu çalışmalarını yerinde inceledi.  Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler alan Kaymakam Kapankaya, “Niksar Şahinli köyü yolu D-100 karayoluna Erbaa ilçesi bölgesine ve Organize sanayi bölgesine gitmek için 10 kilometre kısa mesafede olması yolun çok kullanılmasında etkili oluyor. Şahinli-Mahmudiye yolu olarak bilinen yol güzergahının satıh kaplamasında bozulmalar meydana gelmesinden dolayı 2'nci kat kaplama malzemesi dökülerek yol yenilendi. KÖYDES ve İl Özel İdaresi tarafından yapılan yol, asfaltlama çalışması ile daha güvenli ve tercih edilir bir yol haline gelecek'' dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Asfalt Yenilendi Hemi !!!!
Fayık SEÇKİN 2017-08-12 14:11:06
Satıh kaplamasında bozulmalar nedeniyle asfalt çalışması yenilenen yol evlere şenlik.Satıh sıfırlaması yapmadan,gelişigüzel bir düzeltme ve dostlar alışverişte görsün misali eski kasisler üzerine dökülen,incelendiğinde eskisi kadar bile geniş olmayan, kasislerle dolu yeni asfalt !! Ne değişti.Daha beter oldu.Şimdi hemen ''Ne diyorsun, sen yahu.Hizmet de yaramıyor size.''denilecek.Tabi ki bende onlara şunu diyeceğim.''Evet halka hizmet elbetteki güzeldir.Bunu A partisi,B partisi,A kurumu,B kurumu yapmış farketmez.Bu onların asli görevidir ki;halkımız yapılan işten zevk alsın,mutlu olsun yaşamı kolaylaşsın...Eğer konumuz yol ise: ''Sürücüler bu yolda yolculuk yaparken zevk almıyorsa,taşıtıyla rahat gidemiyorsa yeni asfalt neye yarar ki ?''Çok mu zordu,satıhı sıfırlayıp yeni asfalt dökmek.Bu yazı çookk uzar.Gerek yok.Yalnız eğer yol güzel oldu diyen çıkarsa,gelsin Şahinliye,traktörümü veya arabamı ona tahsis edip Hamidiye köprüsüne kadar gitmesini istirham edeceğim.Son bir not: Böbrek taşı olanlara güzel bir parkur Şahinli-Hamidiye arası.Yinede yol yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum..
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400