diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

MHP’den Reşadiye Çıkarması

MHP İl Teşkilatı, Reşadiye'de İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi, birlik ve beraberlik içinde kahvaltıda buluştu.
Bu haber 2017-09-16 02:04:26 eklenmiş ve 185 kez görüntülenmiştir.

MHP İl Teşkilatı, Reşadiye'de İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi, birlik ve beraberlik içinde kahvaltıda buluştu. Reşadiye Atatürk Parkı'ndaki buluşmada MHP İl Başkanı Onur Çalışkan 2019 yerel seçimlerinde MHP'nin Reşadiye'de Belediye Başkanlığı seçimini kazanacağına olan inancını dile getirdi ve “Allah'ın izni ile Reşadiye'de MHP'li bir belediyeye sahip olacağız.” dedi.

 

Reşadiyeli bir partilinin geçmiş seçimde iktidar partisi olup da ilçeye hizmet getireceğine inandığı adaya oy verdiğini ancak Reşadiye'nin beklediği hizmeti alamadığını söylemesi üzerine konuşan MHP İl Başkanı Onur Çalışkan “bunun için mücadelemizi ortaya koyacağız. Bu noktada da bu birlikteliği ve beraberliği hep birlikte şimdiden sağlama zamanıdır” dedi.

 

Reşadiye'de MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, Reşadiye MHP İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, 26. dönem M. Vekili adayı Ayhan Özçelik ile birlikte partililerin dertlerini, istek ve önerilerini dinleyip notlarını aldılar. Reşadiye MHP İlçe Başkanı Ahmet Öztürk konuşmasında özetle “bu programa hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bu toplantının özü birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bu birlik ve beraberliğimizi önümüzdeki yıl yapılacak olan 2019 yerel ve genel seçimlerde göstermek amaçlıdır. Bu yapacağımız istişare bizim geleceğimizi aydınlatacaktır. Bununla ilgili sizlerin derdinizi, sıkıntılarınızı dinleyerek bizler de gerekli girişimleri yapacağız. Cenab-ı Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.” dedi.

 

26. Dönem Tokat MHP Milletvekili adayı Ayhan Özçelik de bir konuşma yaptı ve özetle “İlçe Başkanımızın ifade ettiği gibi bir istişare, dertleşme, dertlerinize ortak olma toplantısındayız. Görüşü olan, derdi olan, katkı sağlamak isteyen ve eleştirmek isteyen tüm arkadaşlarımızı, ülküdaşlarımızı, dava arkadaşlarımızı, partililerimizi dinleyeceğimiz bir toplantıdır.” Dedi ve sonrasında şunları söyledi:

 

“Ülkemiz bugün maalesef altını çizerek ifade ediyorum gerçekten çok sıkıntılı, çok bunalımlı, çok kaotik, çok karmaşık bir süreçle karşı karşıya. Biz MHP olarak partimizin Genel Başkanı ve yetkili organları olarak özellikle 15 Temmuz sonrası bu sürecin altını çizerek ifade ettik. Arkadaşlar belki çok klişe söz olarak algılanabilir, değerlendirebilir, kimisi ne olmuş memleketin haline diyebilir ama biz misyonu, vizyonu, ideolojisi olan bir partinin mensuplarıyız. Bizim tarihi bir sorumluluğumuz var, bizim bir misyonumuz var, bu ülkenin bekası, geleceği, bu milletin kaderi ve tarihi ile ilgili bir sorun, bir kaygı ve bir tasa varsa biz mutlak olmak zorundayız. Biz önce Ülkem, Devletim, Milletim ve sonra partim  diyen bir zihniyetin, partinin mensupları değil miyiz? Hal böyle olunca, ülkemizin içinde bulunduğu, hükümetin içinde bulunduğu, Reşadiye'nin içinde bulunduğu ve Tokat'ın içinde bulunduğu bu kaotik yapı açısından baktığımızda bu birlikteliğin, bu toplantıların ne kadar önemli olduğunu görüyoruz ve biliyoruz. Birlik olmadığı yerden dirlik olmaz, birlik ve dirlik olmadığı yerde hiçbir zaman kazanma şansımız yok. Eğer kazanmak istiyorsanız bir hedefiniz varsa, bir amaç ve gayeniz varsa ne yapmamız lazım geçmişte olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek zafere ulaşmamız lazım. Eğer amacımız ve gayemiz zafer kazanmak değilse hiç burada toplanmamıza gerek yok o zaman ne yapmamız lazım birlikte ve beraberlikte hareket etmeyeceğiz, ayrışacağız, rakiplerimize hizmet edeceğiz, onlar kazanacaklar, biz kaybedeceğiz. Kazanmak için hedefe odaklanan, kazanmayı kendilerine şiar edinmiş dava arkadaşlarıma, büyüklerime, kardeşlerime, parti yöneticilerimin hepsine buradan birlik ve beraberliğin altını çizerek özellikle önemini vurgulamaya çalışıyorum.”

 

Hastane Ziyaretleri Ve Doktor Eksikliği

 

MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, Reşadiye MHP İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, Ayhan Özçelik, MHP Tokat İl Encümeni Mustafa Şahin ve partililer birlikte Reşadiye Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ettiler. Hastaların şikayetlerini dinleyen MHP heyeti tüm istek ve arzuları not aldılar.

 

Hastaların en çok şikayet etikleri nokta önemli branşlarda olması gereken doktorların olmamasıydı. MHP'liler bu sıkıntının giderilmesi için gerekeni yapacaklarını söylediler.

 

Hastane ziyaretleri sonrasında Atatürk parkında bir süre daha partilerle sohbet eden MHP heyeti daha sonrasında, 2009 Aralık ayında pusuya düşürülen askerlerin görev yaptığı Reşadiye Sazak Karakolu'na geçtiler. 7 askerimizin şehit olduğu yerde yapılan Şehitlik Anıtını ziyaret ettiler. Şehitlerimizin aziz ruhlarına dualar okunup, birer buket çiçek bıraktılar.

 

Sazak Karakolu Yenilenecek

 

İçişleri Bakanlığının kararıyla Temmuz 2013 yılında kapatılan Sazak belindeki karakolun içler acısı halini gören MHP İl Başkanı Onur Çalışkan buranın tez vakitte yenilenmesini beklediklerini söylerken yetkililerden olumlu bilgi aldıklarını duyurdu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400