diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

İstanbul Niksarlılar Derneği Burs Başvuruları Başladı

İstanbul Niksarlılar Derneği'nden yapılan açıklamaya göre 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Bursu başvurularının alınmaya başlandığı duyuruldu.
Bu haber 2017-09-27 11:59:24 eklenmiş ve 626 kez görüntülenmiştir.

İstanbul Niksarlılar Derneği'nden yapılan açıklamaya göre 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Bursu başvurularının alınmaya başlandığı duyuruldu.

 

Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.

 

2011 yılından beri her yıl Niksar'ımızın 75 üniversiteli öğrencisine burs sağlayan derneğimizin 2017-2018 öğretim yılı Burs Başvuruları sitemiz üzerinden online olarak bugünden itibaren 6 Ekim 2017 tarihine kadar yapılacaktır. Elden başvuru alınmayacaktır. Lütfen sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurunuz. Her yıl mevcutta burs almakta olan öğrencilerimize sınırlı sayıda bursiyer ekleneceğini göz ardı etmeyeniz.

 

Kendisinin veya anne babasının doğum yeri yada nüfusa kayıtlı olduğu yer Niksar olmayan, iki yıllık yüksekokul ve para vererek okunulan özel vakıf üniversitelerindeki öğrencilerimizin başvuruları değerlendirme dışı tutulacaktır.


Saygı ve sevgilerimizle.

 

Niksarlı olmak yeter.


DERNEĞİMİZE BURS BAŞVURUSU YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE


2017-2018 eğitim öğretim yılı burs başvuruları 6 Ekim 2017 tarihine kadar yapılabilecektir.

 

Derneğimize Burs Başvurusu yapacak öğrencinin kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe NİKSAR olması gerekmektedir.

 

Burslar 4 yıl ve üzeri üniversitede okuyanlar için verilmektedir. 2 yıllık yüksek okullar için yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Özel/Vakıf üniversitelerinde okuyan ya da okuyacak öğrencilerden TAM BURSLU okuyanlar dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Lütfen formdaki tüm satırları tam ve özenle doldurunuz, belirtmek istediğiniz özel durumunuzu en alt kısımdaki belirtilen yere yazınız.

 

Başvurunun kabulü sonrası vermiş olduğunuz bilgilerin, belgeler ile doğrulatılacağını unutmayınız.

 

Online başvuru dışında elden yada posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.

 

Burslar ve başvurular ile ilgili her gün 10.oo – 19.oo saatleri arası 0216 330 34 60 ya da 0533 768 53 01 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400