diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

APM Müdürü Özdemir, Ballıca Çocuk Evini Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir ve Şube Müdürü Osman Erdem, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Ballıca Çocuk Evi'ni ziyaret etti.
Bu haber 2017-10-26 12:22:00 eklenmiş ve 172 kez görüntülenmiştir.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir ve Şube Müdürü Osman Erdem, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Ballıca Çocuk Evi'ni ziyaret etti.


İl Müdürü Mahmut Özdemir ve Şube Müdürü Osman Erdem, kurumda kalan çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra görevli bakım personelinden çocukların günlük yaşamları ve okul durumları hakkında bilgi aldı. Çocukların geleceğe dair planlarını öğrenen Özdemir; “Başarmak inanmanın yarısıdır. Meslek seçiminde vermiş olduğunuz kararları yerine getirmek ve kurmuş olduğunuz hayalleri yaşamamak için hiçbir neden yoktur. Yeter ki hedefinize ulaşmak için gayret gösterin. Okuldaki öğretmenleriniz, kurumdaki öğretmenleriniz, idarecileriniz ve bizler doğru seçimleri yapmanız ve bu seçimlere ulaşabilmeniz için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz. Sizler için İl Müdürlüğümüzde görevli arkadaşlarımız “Geleceğe Beraber Bakalım” isimli bir proje geliştirdi. Bu proje kapsamında çeşitli kurumlarda görev yapan idareci veya kendi alanında başarılı olmuş kimselerle sizleri görüştürerek kendinize rol model oluşturmanızı ve yapılan işleri yerinde görerek kendinize uygun meslek seçimi yapmanızı istiyoruz” diyerek çocukların motivasyonunu artırdı. İl Müdürü Özdemir; bakım personellerine de teşekkür etmesinin ardından günlük ziyaretine son verdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400