diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

Gebze KYK’dan Güzel Hareketler

Yurt-Kur Gebze Yurt Müdürlüğü öncülüğünde, kayıtlı öğrenciler tarafından oluşturulan Kyk Gebze Yurdu İyilik ve Yardım Timi faaliyetlerine devam ediyor.
Bu haber 2017-12-26 11:55:25 eklenmiş ve 154 kez görüntülenmiştir.

Yurt-Kur Gebze Yurt Müdürlüğü öncülüğünde, kayıtlı öğrenciler tarafından oluşturulan Kyk Gebze Yurdu İyilik ve Yardım Timi faaliyetlerine devam ediyor.

 

Erzak Yardımında Bulundular

 

Tim görevlisi öğrenciler daha önce tespit ettikleri bir aileye, hayırsever bir iş adamından temin ettikleri yiyecek malzemelerini teslim ettiler.  Timde görevli öğrenciler yaptıkları açıklamada “Gebze Yurdu öğrencileri olarak, gücümüz nispetinde, ayrıca Yurt Müdürlüğümüzün de etkin desteği ile elde ettiğimiz yardım malzemelerini yerlerine ulaştırıyoruz. Yoğun ders ortamında yaşadığımız stresi, bu yolla edindiğimiz manevi huzur ile atıyoruz. 

 

Sırada kardeşlerimiz var

 

Halen ilk okulda okuyan, özellikle giyecek ihtiyacı olan 06-11 yaş öğrenci kardeşlerimiz var. Bunlar için “Her şey Çocuklar Üşümesin Diye” sloganı ile yeni bir kampanya başlattık. Gerek arkadaşlarımızdan, gerek yurt personelinden ve gerekse hayırsever vatandaşlarımızdan temin edeceğimiz giyecek malzemelerini yakında tespit edilen bir köy ilkokuluna teslim edeceğiz. Bu vesile ile gazeteniz okurlarından da bu yaşlara hitap edecek giyecek malzemelerini, kırtasiye malzemelerini bekliyoruz. Ve diyoruz ki: Siz getirin bizler ulaştıralım. Yaptığımız faaliyetler de Kocaeli İl Müdürlüğümüz ve Yurt Müdürlüğümüzün destekleri artarak devam etmekte, kurum personelinin bu tavrı bizleri daha da cesaretlendirmektedir. El ele verelim çocuklarımız üşümesin.” dediler.

 

Gebze Yurdu İyilik ve Yardım Timi öğrencilerinin Yurt Müdürlüğü bünyesinde oluşturdukları yardım standı 10 gün süre ile yapılacak yardımlar için açık tutulacak. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400