Artova Jandarmasının Faaliyetleri

Artova Jandarmasının Faaliyetleri Artova ilçe Jandarma ve Artova M.Y.O öğrencileri mesire alanı bölgesine fidan dikti. Artova İlçe Jandarma Komutanlığının temin ettiği 100 adet çam ve mahlep fidanlarını Artova M.Y.O öğrencileri ile birlikte Artova Göleti Mesire alanı bölgesine dikimini gerçekleştirdiler.
Bu haber 2013-05-12 21:11:50 eklenmiş ve 2151 kez görüntülenmiştir.

 

Artova Jandarmasının Faaliyetleri

Artova ilçe Jandarma ve Artova M.Y.O öğrencileri mesire alanı bölgesine fidan dikti. Artova İlçe Jandarma Komutanlığının temin ettiği 100 adet çam ve mahlep fidanlarını Artova M.Y.O öğrencileri ile birlikte Artova Göleti Mesire alanı bölgesine dikimini gerçekleştirdiler.

İlçe Jandarma Komtanlığından Trafik Semineri

İlçe Jandarma Komutanlığı Çelikli Beldesi Çelikli Şehit Bekir Kurt ortaöğretim öğrencilerine trafik semineri verdi. 06 Mayıs 2013 günü 13.30-15.30 saatleri arasında Çelikli Beldesi; Çelikli Şehit Bekir Kurt Ortaöğretim öğrencilerine trafik semineri verdi.

Jandarma Başçavuş Bilal Kürkçü nezaretinde öğrencilere temel trafik kuralları ve işaretleri, bisiklet kullanımı, yayaların uyması gereken kurallar hakkında bilgilendirme semineri verildi. Özellikle ilköğretim öğrencilerine belde içerisinde ve tarlalarda traktör sürmemeleri gerektiğini, traktör sürebilmeleri için sürücü belgeleri olması gerektiğini söyledi.

Trafik seminerinin özellikle öğrencilerle sohbet havasında geçtiğini ve olumlu mesaj verildiğini belirtti.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250