Hekimlere Öfke Kontrolü...

Hekimlere Öfke Kontrolü Tokat Devlet Hastanesi hekimlerine Gazi Osman Paşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Osman Zati Yazar tarafından öfke kontrolü eğitimi verildi.
Bu haber 2013-05-12 21:36:56 eklenmiş ve 581 kez görüntülenmiştir.

Hekimlere Öfke Kontrolü

Tokat Devlet Hastanesi hekimlerine Gazi Osman Paşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Osman Zati Yazar tarafından öfke kontrolü eğitimi verildi.

Eğitimin konu başlıklarını öfke, öfke kontrolü, stres, stresle başa çıkabilme yöntemleri ve etkili iletişim oluşturdu.

İnsan sağlığında kahvaltının önemi ve iletişime ve strese etkileri konusunda değinen Osman Zati Yazar’ın eğitime katılan hekimle kaç kişinin işe kahvaltısını evde yaparak geldiğini sorması sonucu, hekimlerin çoğunun kahvaltı yapmadan geldiğini öğrenmesi eğitimin en ilginç anını oluşturdu.

Eğitimde karşılıklı diyaloglarla ilginç ve neşeli anlar yaşandı. Hekimlerinde, yönetiminde, konuşmacının da eğitimin bitiminde mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Eğitime; hastane de çalışan  hekimlerin büyük çoğunluğunun, hastane başhekimi Op. Dr. Ali Kalyoncu, hastane yöneticisi Uzm. Dr. Cengiz Yakıt ve kamu hastaneleri birliği genel sekreteri Arslan Erkan’da katıldığı ve eğitimi ilgi içinde izledikleri görüldü.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250