Ankara’da Tokatlı Bürokratların Buluşması..

Ankara’da Tokatlı Bürokratların Buluşması Ankara’da görev yapan Tokatlı üst düzey bürokratlar tarafından Beştepe Ala Restaurant’ta Vali Mustafa Taşkesen onuruna bir akşam yemeği verildi.
Bu haber 2013-05-12 22:25:26 eklenmiş ve 1506 kez görüntülenmiştir.

 

Ankara’da Tokatlı Bürokratların Buluşması

Ankara’da görev yapan Tokatlı üst düzey bürokratlar tarafından Beştepe Ala Restaurant’ta Vali Mustafa Taşkesen onuruna bir akşam yemeği verildi.

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı yemek programı, sıcak ve samimi ortamda ve Tokat'ın sorunları ile çözüm yolları hususundaki görüş ve öneriler ile devam etti. Yemek sonrası Vali Taşkesen ve hemşerilerimizden oluşan heyetle toplantı salonuna geçildi. Burada gerçekleşen tanışma ve sohbetlerin ardından Vali Taşkesen Tokat'taki çalışmalar ve Tokat'ın hedefleri ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu.

Vali Taşkesen’in Tokat’ta bulunduğu 8 ay gibi kısa bir sürede Tokat coğrafyasına, kültürüne, gelenek, örf ve adetlerinin yanı sıra sorunlarına vakıf olması ile birlikte Tokat’a yönelik olarak yaptığı tespitler ve sorunlara yönelik çözüm önerileri bürokratlarca memnuniyetle karşılandı. Valilik tarafından bastırılan Tokat Seramikleri kitabı katılımcılar tarafından incelendi ve beğeniyle karşılandı.

Tokat'ın geleceğine yön verip, çok önemli katkı sağlayacak olan Güdümlü Proje konusunda bilgi paylaşımı yapıldı. Vali Taşkesen, Tokat’la ilgili her türlü proje fikrine açık olduklarını ve bu konuda bürokratların desteklerini beklediklerini, başta bürokratlar ve iş adamları olmak üzere Tokat dışında yaşayan tüm Tokatlıların, memleketleri ile olan ilişkilerinin çok daha üst düzeyde olması gerektiğini ve herkesi Tokat'a destek olmaya beklediğini ifade etti.

Tokatlı bürokratlar ise her zaman Vali Taşkesen’in yanında, bir ve beraber olduklarını Tokat için her zaman hizmete hazır olduklarını beyan ettiler.

Tokat'ın pek çok meselesi ile çözüm yollarının detaylı bir şekilde ele alındığı, kısacası Tokat'ın konuşulduğu Yemek Programı, bu toplantıların önümüzdeki aylarda devam etmesi ve daha geniş bir katılımla sürdürülmesi yönündeki dilek ve temennilerle son buldu.

KATILIMCILAR: Kemal Çeber (İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi), Mehmet Akıllı (Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Genel Md. Yrd.), Doç. Dr. Celil Göçer (Lokman Hekim Etlik Hastaneleri Başhekimi), Erdoğan Karadağ (Mamak Bld. Bşk. Yrd.), Abdulkadir Anaç (Aile ve Sos Pol. Bak. Müşaviri), Murat Şeneken (TCDD Daire Başkanı), Necmeddin Din (Lokman Hekim Etlik Hastaneleri Başhekimi), Ahmet Okur (Aile ve Sos. Pol. Bak. Dai. Bşk.), Yıldırım Tektaş (Aile ve Sos. Pol. Bak. Müşaviri.), Kenan Türk (Rekabet Kurulu Üyesi-Hakim), Haydar Uzun (Ank. Emniyet Md. Yrd. (Havaalanı Sor. Md.), Arif Koyuncu TRT Ank. Radyosu Müdürü, Mustafa Artuç (Yargıtay Tetkik Hakimi), Zeki Topakkaya (TEİAŞ Daire Bşk.), Ömer Zengin (Sayıştay Üyesi), Balamir Gündoğdu (Ank.Bş. Beld. Genel Sekrt. Yrd.), Hacı Murat Elyürek (KOSGEB Siteler Şb. Md.), Mustafa Çit (Kızılcahamam Kaymakamı), Fahri Oluk (İçişleri Bak. Hukuk Müşaviri).

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250