istanbul escort

MHP’de Aday Tanıtımı Yapıldı

Milliyetçi hareket Partisi Niksar ilçe teşkilatında 31 Mart yerel yönetimler seçimi tanıtım toplantısı yapıldı.
Bu haber 2019-02-03 02:52:43 eklenmiş ve 1186 kez görüntülenmiştir.

Milliyetçi hareket Partisi Niksar ilçe teşkilatında 31 Mart yerel yönetimler seçimi tanıtım toplantısı yapıldı.

 

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un da katıldığı tanıtım toplantısı MHP'nin gövde gösterisine dönüştü.

 

Toplantıda ayrıca Niksar Belediye Başkan Adayı Duran Yadigar ile Belde belediye başkan adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları ve İl genel Meclis Üyesi adayları tanıtıldı.

 

MHP Niksar İlçe Başkanı Dursun Yılmaz'ın açılış konuşmasının ardından partililere hitap eden Tokat Milletvekili Yücel Bulut; “Biz bir felsefe ortaya koyduk, Tokat ve ilçelerinde beldelerinde bu felsefeye riayet ederek bundan sapmaksızın siyasi propagandamızı başlattık. Tokat'ın her şeyden evvel yatırımdan önce istihdamdan önce tarımdaki çözümlerden önce birinci başlık olarak bir şeye ihtiyacı olduğunu gördük. Ve bütün propagandamızı Allah nasip ederse bunun üzerine inşa edeceğiz. Günden güne yitirdiğimiz kardeşlik ve ahbaplık duygusu. Biz Milliyetçi hareket Partisi olarak birinci vaadimizin Tokat'ın hasret kaldığı bu kardeşlik duygularını ve köprülerini yeniden inşa etmek olacağını ortaya koyduk ve kampanyamızı da bu düsturla sürdürüyoruz. Allah nasip ederse geçmişte olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi nerede yönetimi alsa hangi belediyeyi elimize alacak olursak burada bir şeyin sözünü veriyoruz. Alevi'si de bir sunisi de bir, Ak partilisi de bir, Cumhuriyet Halk Partilisi de bir, bizim için. Bize oy vereni de bir oy vermeyeni de bir. Hiçbir hesap görmeksizin hesaplaşma defterleri açmaksızın kimseye kin gütmeksizin Allah nasip ederse belediyeyi aldığımız her yerde yeni bir sayfa açacağız. Yandaşlığı elimizin tersiyle iteceğimizi söyledik. Yandaşlığın yerine gardaşlık kültürünü oturtacağız. Niksar'ın her bir evladını geçmişte olduğu gibi bugün yine yandaş yada değil diye görmeyeceğiz, herkesi kendi gardaşımız gibi göreceğiz belediyenin ve devletin tüm imkanlarını onlar için seferber edeceğiz” dedi.

 

“Tokat'ta yeni siyasetçi modeli maalesef son yıllarda tembellik üzerine inşaa edildi”

 

Milletvekili Bulut Tokat'a yatırım yapılmadığını ve nüfusun hızla düştüğünü, Tokat'ın büyük göç verdiğini belirterek; “Tokat'ta yeni siyasetçi modeli maalesef son yıllarda tembellik üzerine inşaa edildi. Sadece seçim dönemlerinde el sıkmak seçim dönemlerinde esnaf gezmekle bu işin olup biteceğini nasıl olsa memleketin oyunun yarısının ceplerinde olduğunu düşünenler yüzünden Tokat Türkiye'nin en fazla göç veren vilayetlerinden biri haline geldi. 800 Bin lerde olan nüfusumuz bugün 550 Bin civarındadır. Türkiye'nin en büyük tarım arazilerinden birisi Kazova'nın tarım arazisidir neredeyse üretim tarihin en düşük noktasına sürüklendi. Türkiye İstatistik Kurumu bir veri yayınladı. Tokat'ın köylerinde yaşayan nüfusumuz yüzde 7.7 ye kadar gerilemiş bu bir felakettir. Esnaf kan ağlıyor, işsizlik diz boyu esnaf kepenk kapatıyor. Zerre kadar şüpheniz olmasın biz bu seçimi alacağız bu seçim Niksar'ın son beş yılından memnun olanlarla olmayanların arasındaki seçimdir. Memnun olanlar devam edecek memnun olmayanlar Duran Yadigar'dan yana oy verecekler. Niksar'ın beş yıldır iyi yönetilmediğini düşünüyoruz Niksar'ın Duran Yadigar ile daha iyi yönetileceğini söylüyoruz ve herkesi Duran Yadigar'ın yanında saf tutmaya davet ediyoruz” dedi.

 

Niksar Belediye Başkan Adayı Duran yadigar ise; “Niksar'da biz bu işi başaracağız. Biz Niksar'da haydi hep birlikte diyoruz, bu hep birlikteliğin altında hiçbir ayırım yapmaksızın çalışacağız. Biz inanıyoruz ki zafere ulaşacağız çünkü inananalar zafer ulaşır. Niksar'da bu kötü gidişe, göç veren Niksar'da tekrar göç alır hale gelmesi için savaşır gibi çalışacağız, gecemiz gündüzümüz olmadan çalışacağız. Niksar'ın çocukları Niksar'da iş aş bulsun diye Niksar da belediyeciliğin yanında turizmle ilgili tarımla ilgili seracılıkla ilgili birçok projeyi yüce Allah'ın izniyle hayata geçireceğiz. Buradaki amacımız çocuklarımız analarından babalarından ayrılmasın gurbete gitmesin. İsteriz ki gurbette olan çocuklarımız da tekrar memleketlerine dönsünler. Her türlü yatırımın yanında olacağız yerel kalkınmayı üretimle beraber yapacağız. Yüce Allah'ın izniyle biz bu işi Niksar'da insanlarımızın yüzü gülsün diye başaracağız. Bize destek verecekler Allah'ın izniyle utanmayacaklar ve hep birlikte güzel işler yapacağız” dedi. 

 

Yapılan konuşmaların ardından Belediye meclis üyeleri, belde belediye başkan adayları ve il genel meclis üyeleri tanıtıldı.

 

Belediye Meclis Üyesi adayları: Salman Abatay, Mahir Akkaya, Ömer Faruk Özsayın, Hakan Şeker, Semra Soydan, Feray Özkan, Sefa Şahin, Alpay Yavuz, Yakup Öymen, Mustafa Ergüden, Kemal Ceydan, Mehmet Kaynak, Murat Gümüş,

 

Kontenjan Belediye Meclis Üyeleri: Korkmaz Taslak, Yalçın Erdemir.

 

Belde Belediye Başkan Adayları: Serenli Belediye Başkan adayı Nurettin Keleş, Gürçeşme Belediye Başkan Adayı Şevket Yücel, Yolkonak Belediye Başkan Adayı Süleyman Özgür, Gökçeli Belediye Başkan Adayı Atanur Acar.

 

İl genel Meclis Üyesi Adayları: Atalay Karahan ve Dursun Kesici.

 

Toplantı parti önünde kurban kesimi ve esnaf ziyaretlerinin ardından sona erdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200