istanbul escort

NİK-DEF Ferhat Yılmaz’la Devam

2018 yılında Niksar'ın yedi köy derneğinin katılımıyla kurulan Niksar Dernekler Federasyonu 1.Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Bu haber 2019-02-07 00:11:24 eklenmiş ve 726 kez görüntülenmiştir.

2018 yılında Niksar'ın yedi köy derneğinin katılımıyla kurulan Niksar Dernekler Federasyonu 1.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Federasyonun Kurucu Genel Başkanı, Kümbetli Köyü Dernek Başkanı Ferhat Yılmaz yapılan genel kurul sonucunda yeni dönemde de başkan seçildi.

 

İstanbul'da bulunan Niksar'a bağlı; Kümbetli Köyü Derneği, Gürçeşme Derneği, Günebakan (Alahtiyan) Derneği, Buzköyü Derneği, Yeşilkaya (Eynesür) Köyü Derneği, Günlüce (Epsimara) Köyü Derneği, Gözpınar (Buğama) Köyü Derneklerinin tüzel kişiliği ile kurulan İstanbul Niksar Dernekler Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu, 3 Şubat 2019 Pazar günü Güneşli'de bulunan Yeniler Kebap-Izgara Salonunda yapılan kahvaltı sonrası gerçekleştirildi.

 

Niksar Dernekler Federasyonu Genel Kurulu divan kurulunun oluşturulmasıyla başlandı. Tokkon Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ve Ak Parti Niksar Gökçeli Belediye Başkan Adayı Mustafa Koyuncu'nun divan kurulunda yer aldığı kongre yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimiyle tamamlandı.

 

Dernek üyelerinin tamamının oyunu alarak başkan seçilen Ferhat Yılmaz yaptığı teşekkür konuşmasında; “Değerli Niksarlı hemşerilerim, İstanbul gibi dünya merkezi olan bir metropolde yaşayıp birbirlerini dahi tanımayan Niksarlıların olduğunu sektörümüzde farkettim ve Niksar merkezlisi ve en ücra köylüsünü bir araya getirip, tanıştırıp, kaynaştırıp her platformda gür sesiniz olup,  sizlerin de desteğiniz ve katılımlarınız ile daha bir ve beraber olup " tek gayemiz Niksar " sloganı ile şimdilik yedi olan dernek sayımızı 2019 yılı sonuna kadar 30 derneğe çıkartma hedefi ile koşar adımlarla sizlere hizmet edeceğiz” dedi. Nik-Def'in yönetim kuruluna;  Ferhat Yılmaz (Başkan), Mevlüt Üstündağ (Başkan yardımcısı), Zerrin Çelik (Başkan yardımcısı),  Yunus Can Gür (Başkan yardımcısı), Ercan Okuş, Başkan yardımcısı), Turgut Aygün ((Başkan yardımcısı), Okan Kıran ( sayman), Cihan Turan (Genel Sekreter),  Yönetim kurulu üyeleri, Tahsin Kara, Av. Muhammed Fahri Koç, Mehmet Bilgin, Zerrin Çelik, Halil Zühtü Erdoğan seçildiler.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200