istanbul escort

Niksar Ziraat Odası Yeni Başkanını Seçti

Niksar Ziraat Odası'nda 2018 yılı Aralık ayında yapılan delege seçimlerinin ardından genel kurul yapıldı.
Bu haber 2019-02-07 00:45:47 eklenmiş ve 1238 kez görüntülenmiştir.

Niksar Ziraat Odası'nda 2018 yılı Aralık ayında yapılan delege seçimlerinin ardından genel kurul yapıldı.

 

Niksar Belediyesi Düğün Salonunda yapılan genel kurul Saygı duruşu ve  İstiklal Marşı'nın  okunmasının ardından başladı. Genel kurulda faaliyet raporu ve çalışmaların anlatıldığı sunumunun ardından iki liste seçimi gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul'a, kurulun 125 delegesinin 120'si katıldı. Çift liste ile gidilen Olağan Genel Kurul sonucunda Ömer Yeteroğlu'nun listesi 58 oy Murat Avcı'nın listesi ise 57 oy aldı, 5 oy ise geçersiz sayıldı.

 

Zaman zaman gergin anların yaşandığı olağan genel kurulda emniyet güçleri aldıkları geniş güvenlik önlemleriyle salonda gerginliklerin büyümesini önledi.

 

Seçimde Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yanı sıra Tokat'tan gelen çevik kuvvet ekipleri ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler de güvenlik açısından hazır bulunduruldu.

 

Hafta sonu gerçekleştirilen ve seçim kuruluna yapılan itirazların ardından önceki gün kesinlik kazanan Olağan Genel Kurul Kurul sonrası Ziraat Odası Başkanlığına Ömer Yeteroğlu seçilirken, Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Tunay Öncü, Ercan Özsoy, Hasan Hüseyin Demirel, Burhanettin Kılıç, Ömer Yılmaz ve Fevzi Doğan.

 

Oda meclisi isim listesi ise şu şekilde: Ömer Yeteroğlu, Tunay Öncü, Ercan Özsoy, Hasan Hüseyin Demirel, Burhanettin Kılıç, Hurşit Taşkın, Feyzullah Özer, İbrahim Özer, Ömer Yılmaz, İsmail Gerdan, Mustafa Arslan, Mehmet Yıldız, Hüsamettin Balcı, Fevzi Doğan, Veli karaca, Hakan Zengin, Tahsin Demirel, İsmet Yılmaz, Recep Ergüden, Mustafa Uğan, Selahattin Türk.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200