Sosyal Destek Tokat Projesi Niksar'da Tanıtıldı

Tokat Valiliği tarafından koordinasyonu sağlanan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Sosyal Destek Tokat projesi hakkında, İl Müdürlüğü tarafından Niksar'da istişare toplantısı düzenlendi.
Bu haber 2019-02-07 18:39:11 eklenmiş ve 950 kez görüntülenmiştir.

Tokat Valiliği tarafından koordinasyonu sağlanan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Sosyal Destek Tokat projesi hakkında, İl Müdürlüğü tarafından Niksar'da istişare toplantısı düzenlendi. 

 

Niksar Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen toplantıya Niksar, Başçiftlik ve Reşadiye ilçelerinden kamu kurum ve kuruluş yetkilileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, toplantıya katılım sağlayan kurum ve kuruluş yetkililerine katılımları ve projeye gösterdikleri özverili çalışmaları için teşekkür etti.

 

İl Müdürü Özdemir sözlerinin devamında şunları ifade etti; “Sayın Valimiz Dr. Ozan Balcı'nın Tokat'a teşrifi ile daha önce görev yapmış olduğu yerlerde hayata geçirdiği, vatandaşın sorunlarını çözme odaklı projenin ikinci adımını ilimizde hayata geçirdik. Sosyal Destek Tokat isimli projemizle 1 ayda 4103 hane ziyaret edilerek vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek üzere sizlerle işbirliği yaptık. Sizlerde bu güne kadar Şefkat Elçilerimizin kurumunuza yönlendirdiği sorunları eksiksizce giderdiniz. Projemizin yürütülmesinde illaki eksikliklerle ve zorluklarla karşılaşacağız. Bugün burada bunun için toplandık. Peygamber Efendimiz (sav), “Kim bir mümin kardeşinin dünyaya ait bir sıkıntısını giderirse, Cenab-ı Allah da onun ahirete ait bir sıkıntısını giderir.” Buyurur. Bizlerinde garip gurabaya, fakir fukaraya hizmet etmek, ihtiyaçlarını gidermek için tüm çabamızı göstermemiz gerekmektedir. Projemizin sizlerle yürüyeceğini, kamu kurum ve kuruluşlar arasında işbirliği olmadan hizmetin eksik kalacağını tekrar ifade etmek isterim. Bu anlamda hepimizin gayreti bu projeyi anlamlı kılacak ve asıl amacına ulaştıracaktır. Tekrar katılımlarınız için teşekkür ederim” dedi.

 

Projenin tanıtımı İl Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Sorumlusu ve Proje Koordinatörü Fatih Öztürk tarafından yapılırken, toplantı sonunda projeyle alakalı sorulan sorular yanıtlandı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250