istanbul escort

Başkan Özcan Niksarlılara Teşekkür Etti

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Niksar’da yeniden Ak Parti’den Niksar Belediye Başkanlığını kazanan Özdilek Özcan tüm Niksarlılara teşekkür etti.
Bu haber 2019-03-31 21:00:48 eklenmiş ve 1308 kez görüntülenmiştir.

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Niksar’da yeniden Ak Parti’den Niksar Belediye Başkanlığını kazanan Özdilek Özcan tüm Niksarlılara teşekkür etti. 


Gazetemiz Niksar Danişmend’e özel açıklamada bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan geçtiğimiz beş yılda olduğu gibi önümüzdeki beş yılda da kapımız tüm Niksarlı hemşehrilerime açık olacaktır” dedi. 


Başkan Özcan kendisine bir beş yıl daha görev veren tüm Niksarlılara teşekkür ederek sözlerinin devamında şunları söyledi; “Beş yıllık hizmetimiz vardı, bu hizmetlerimizin bir karşılığı olduğunu ifade etti bu seçimlerin sonucu bana. Ama beni daha fazla sorumlu kılıyor, geçmişte yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını inşallah bu yeni dönemde yapmayı hedefliyorum. Bu sonuç bana bu görevi, yüklüyor inşallah bu sonuçların Niksar’ımıza ülkemize hayırlı olmasını diliyorum ve tüm Niksarlıların kazandığını buradan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Sandığa gidip oyunu kullanan, tercihini sandığa yansıtan milli iradenin oluşmasına katkı sağlayan tüm Niksarlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah bu sonuçlarla Niksar kazanmıştır, Niksar beş yıl süreyle gelişen, değişen, büyüyen trendini inşallah hızlı bir şekilde devam ettirecek, inşallah şehrimizi daha yaşanabilir daha konforlu bir şehir haline getireceğiz. 150 projemiz var inşallah rabbim yapmayı nasip etsin, rabbim Niksarlı hemşerilerimize layık olmayı nasip etsin ve kendi rızasına layık olacak işleri yapmayı nasip etsin. Hamdolsun diyorum Niksarlı hemşerilerime tekrar teşekkür ediyorum sağ olsunlar varolsunlar” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
TARİH YAZAN BAŞKAN
Vatanperver 2019-04-01 02:57:22
TARİH YAZDIN ÖZDİLEK ÖZCAN BİR DAHA SENİN GİBİSİ GELLLMEZZZZ
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200