istanbul escort

İzmir’deki Niksarlılar Biraraya Geldi

İzmir'deki Niksarlılar 14 Nisan 2019 Pazar günü Güzelbahçe Şamdan'da buluştu.
Bu haber 2019-04-15 16:15:46 eklenmiş ve 533 kez görüntülenmiştir.

İzmir'deki Niksarlılar 14 Nisan 2019 Pazar günü Güzelbahçe Şamdan'da buluştu. İzmir Niksarlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin her yıl düzenlediği Birlik ve Dayanışma Kahvaltısına katılan hemşehrilerimiz dernek başkanı Bülent Kapan tarafından karşılandı. Doğayla baş başa, asırlık ağaçların altında baharın tadını çıkaran Niksarlılar hemşehrileriyle özlem giderdiler. 

 

Konuklara hitaben selamlama konuşması yapan İzmir Niksarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapan; kurucu başkan Yaşar Ertan'a, derneğin 6 yıl başkanlığını üstlenen Turan Özmet'e, derneğin gelişim sürecinde katkı sağlayarak emek verenlere, etkinliğe servis hizmeti sağlayan Niksarkale Seyehat'e ve kahvaltı katılımcılarına teşekkür etti. Dernek başkanı Bülent Kapan; mazeretleri nedeniyle kahvaltıda bulunamayacaklarını belirten Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat Dernekleri Federasyonu Başkanı Cemalettin Can, Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak ve Niksarlı hemşehrilerinin selamlarını iletti.

 

Pazar günkü birlikteliğe ilk kez katılan hemşehrilerimizi de tanıtan başkan Kapan hazırlattığı teşekkür plaketleriyle derneğe sürekli katkı sağlayan, STK ve yerel yönetimlerde başarı grafiği yüksek dernek üyelerine sürpriz yapmayı da ihmal etmedi. Türk Kızılayı Konak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Konak Saygı Mahallesi Muhtarı Fatma Öztürk, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Adem Şahin ve derneğin yönetimini 3 dönem üstlenen Onursal başkan Turan Özmet'e plaketleri dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından sunuldu.

 

Dernek çalışmaları hakkında görüş ve düşüncelerini mikrofonda paylaşan Onursal Başkan Turan Özmet, Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Öztürk ve dernek üyesi Halil Altun dernek yöneticilerine başarı dilediler.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200