İşkur'dan Üniversite Öğrencilerine Tatilde Çalışma İmkanı

Tokat İŞKUR İl Müdürlüğünce üniversitelerde okuyan öğrencilerin yaz tatilinde çalışmasına imkan sunan 'Sosyal çalışma' programına kayıtların 25-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı.
Bu haber 2019-06-26 11:27:22 eklenmiş ve 355 kez görüntülenmiştir.

Tokat İŞKUR İl Müdürlüğünce üniversitelerde okuyan öğrencilerin yaz tatilinde çalışmasına imkan sunan 'Sosyal çalışma' programına kayıtların 25-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı. 'Sosyal çalışma' programı sayesinde öğrenciler hem mesleki deneyim kazanacak, hem günlük ödemelerini alacak hem de toplumsal faydası olan işlerde çalışma imkanı bulacak.

 

'Sosyal Çalışma' programına ilişkin Tokat İŞKUR İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Yaz tatili içerisinde üniversite öğrencilerinin ( açık öğretim, yüksek lisans ve doktora öğrencileri hariç) bir yandan kamu kurumlarında toplumsal faydası olan işlerde çalışabilecekleri, diğer yandan mesleki niteliklerini geliştirebilmeleri amacıyla Sosyal Çalışma Programı düzenlenecektir.

 

İlimizde Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Tokat Belediye Başbakanlığı, Tokat İl Müftülüğü ve Tokat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile imzalanan protokoller çerçevesinde bu kurumlarda üniversite öğrencilerimize yönelik (açık öğretim, yüksek lisans ve doktora öğrencileri hariç) Sosyal Çalışma Programı düzenlenecektir.

 

Sosyal çalışma programının katılım şartları ve ilimizde düzenlenecek Sosyal Çalışma Programına ait bilgiler aşağıdaki görsellerde paylaşılmıştır. Başvurular 25 – 28 Haziran 2019 tarihleri arası www.iskur.gov.tr İnternet sitesi üzerinden yapılacaktır." denildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
İş
Dilek yıldırım 2019-06-27 16:21:20
4 yıllık işletme mezunuyum niksarda yaşıyorum
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
200