Kick Boks’çular Kuşaklarını Aldı

Niksar'da Yaşam Boyu Spor Merkezi Kulübünde Kick Boks Kuşak Sınavını başarı ile tamamlayan öğrencilere kuşakları ve sertifikaları veridi.
Bu haber 2019-07-06 19:12:34 eklenmiş ve 791 kez görüntülenmiştir.

Niksar'da Yaşam Boyu Spor Merkezi Kulübünde Kick Boks Kuşak Sınavını başarı ile tamamlayan öğrencilere kuşakları ve sertifikaları veridi.

 

Niksar'da Yaşam Boyu Spor Merkezi Kulübünde Kick Boks Kursu´na katılan öğrenciler için kuşak töreni yapıldı. Kick Boks Kuşak Sınavını başarı ile tamamlayan 40 öğrenciye sertifika ve kuşaklarını Kick Boks Antrenörü Abdullah Balcı takdim etti.

 

Yaşam Boyu Spor Merkezi Kulübü antrenörü Kick Boks siyah kuşak 3.dan eğitmeni Abdullah Balcı, kuşak ve sertifika töreninde yaptığı konuşmada, Kick Boks'un çocukların kişisel gelişimine olumlu katkı yapan bir spor dalı olduğuna dikkat çekerek; “Bir savunma sporu olan Kick Boks içerisinde saygı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmayı barındırır. Gençlerimizin bedenen ve ruhen gelişmesi, toplu işler yapmayı öğrenmeleri, birbirlerine saygı ve sevgi göstermeleri için mücadele ediyoruz. Geleceğin sporcularını yetiştirmek ve Niksar'ımızı tanıtmak için çalışıyoruz. 14 aydır devam eden salonumuzda bugün 40 öğrencimize kuşak vermenin mutluluğunu yaşadık. Bu mücadelemizde yanımızda olan ailelere teşekkür ederken, herkesin yanımızda olmasını arzu ediyoruz. Çocuklarımıza ve onları bu sporu yapmaları için destekleyen velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Balcı, 7'den 70'e her yaşa göre bir spor olduğunun da altını çizerek; ”Spor sağlıktır, sağlıklı gençler geleceğimizdir. Salonumuzda kick boks'un yanı sıra ayrıca bay ve bayan antrenörler eşliğinde fitness ve pilates dersleri de veriyoruz” şeklinde konuştu. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Kick Boks Kuşak Töreni
Abdullah Balcı 2019-07-08 11:28:27
Kick Boks Kuşak Törenimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Sağlıklı,mutlu,başarılı ve ahlaklı gençler yetiştirmek için çıktığımız bu yolda,herkesi yanımızda görmek dileğimiz. Gelecek gençlerin sahip çıkalım.
YAŞAMBOYU SPOR KULÜBÜ
KİCK BOKS ANTRENÖRÜ
ABDULLAH BALCI
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250