Vali Dr. Ozan Balcı, Gazetecileri Makamında Kabul Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, gazetecileri makamında kabul etti.
Bu haber 2019-08-06 01:12:57 eklenmiş ve 294 kez görüntülenmiştir.

Vali Dr. Ozan Balcı, gazetecileri makamında kabul etti. Tokat Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Derneği Başkanı İhsan Uluözlü, Tokat Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi  Zeki Özdilek, Yeşil Niksar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cemalettin Bilgin ve oğlu Serhat Bilgin, Tokat Gazetesi ve Fikren Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatih Kılıç, Turhal Hakimiyet Gazetesi imtiyaz sahibi Eyüp Yıldız, Niksar Danişmend Gazetesinden Serhat Gümen, Zile Özhaber Gazetesi İmtiyaz sahibi Hüseyin Akay, Vali Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.

 

Tokat’ta yayın hayatını sürdüren yerel gazeteler, Vali Ozan Balcı’yı ziyaret ederek destek istedi. Ziyarette yerel basının sorunları ve bu sorunların çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, bir süre sohbet ettiği konuklarına ziyaretleri nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti. Ayrıca Vali Balcı 

 

Tokat Valiliği tarafından hazırlanan Tokat’ın 2023 hedeflerini ifade eden çalışmalardan örnekler sundu. Tokat Valiliği tarafından hazırlanan tüm resmi ve sivil kuruluşları içine alan yapılan her çalışmayı takip eden sistemin oluşturulması Tokatta yapılacak ve yapılması gereken hizmetleri ortaya koymaktadır. Tokat Valiliğinin 2023 çalışma hedeflerini gösteren bilgisayar sistemindeki çalışmalar Tokat’ın ileri hamleler yapmasını sağlarken bütün resmi kurumlara ve valiliklere örnek çalışma olacağı tahmin ediliyor dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balcı, gazetecileri tek tek dinleyerek, yerel basının sorunlarının çözülmesi için her türlü çalışmayı destekleyeceklerini söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250