Kaymakamlara Veda Yemeği

Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararları ile Tokat'ta görev yaparken tayinleri çıkan kaymakamlar onuruna veda yemeği düzenlendi.
Bu haber 2019-08-15 19:25:48 eklenmiş ve 479 kez görüntülenmiştir.

Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararları ile Tokat'ta görev yaparken tayinleri çıkan kaymakamlar onuruna veda yemeği düzenlendi.

 

Tokat Valiliği tarafından düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ozan Balcı ve eşi Sonay Balcı'nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, kaymakamlar ve aileleri katıldı.

 

“Milletimize Hizmet Eden Bir Mesleği İcra Ediyoruz”

 

Birlikte görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Biz devleti temsil eden bir meslek grubuyuz. Ulaşımdan, tarıma, insanlarımızdan, şehirlerimizin vizyonlarının açılmasına kadar bir sürü iş yapıyoruz. Arkadaşlarımız görev yaptığımız süre içinde fedakar bir şekilde görev yaptılar. Elbette bunlar tek başına yapılacak görevler değil. Arkadaşlarımız aileleri ile beraber memlekete ve millete hizmet ettiler. Bir işi başarmanın verdiği haklı gurur var. Memleketimize ve milletimize yapılan güzel işler unutulmuyor, hayır duaları alıyoruz. Bunlar çok anlamlı şeyler. Gerek Turhal, Reşadiye, Almus ve diğer yerlerde arkadaşlarımız canla, başla, azimle, aşkla çalıştılar ve değer ürettiler. Ben hep değer üretenleri değerli kılalım derim. Sonuçta arkadaşlarımız ilimizin, ilçemizin eğitiminden, tarımına, sosyal hayatından, ekonomisine kadar birçok alanda hayata dair güzel işler yaptılar. Birlikte çalıştığımız dönemlerde yaptığımız Eğitim Tokat, Spor Tokat gibi daha birçok projeye çaba ve emek harcadınız. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinize devlet ve millet adına güzel işler yapmayı nasip etsin.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı'nın konuşmasının ardından Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer yaptığı veda konuşmasında Vali Dr. Ozan Balcı'ya verdiği desteklerden ve düzenlemiş olduğu yemekten dolayı teşekkür etti. Erzurum - Karayazı Kaymakamlığına atanan Başçiftlik Kaymakamı Mesut Tabakçıoğlu, Ardahan - Posof Kaymakamlığına atanan Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Kars - Susuz Kaymakamlığına atanan Almus Kaymakamı Hamza İnam ve İzmir - Gaziemir Kaymakamlığına atanan Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer'e başarı belgelerini veren Vali Dr. Ozan Balcı, ilçelerinde görev süreleri içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı kaymakamlara teşekkür etti. Yemeğe ailesi ile beraber katılan Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer'in çocuklarına kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilimizden ayrılacak olan kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar dilerken mesleki yaşamlarında daha üst düzey görevlere gelerek bu güzel ülkeye hizmet etmeleri temennisinde bulundu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250