“Güzel İnsan”dan Niksar’a Selam Var

2006-2011 yılları arasında Niksar Kaymakamı olarak görev yapan Uğur Turan'ın İstanbul Başakşehir Kaymakamı olarak atanması nedeniyle, İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ve yönetim kurulu üyelerince makamında ziyaret ettiler.
Bu haber 2019-10-15 09:41:32 eklenmiş ve 534 kez görüntülenmiştir.

2006-2011 yılları arasında Niksar Kaymakamı olarak görev yapan Uğur Turan'ın İstanbul Başakşehir Kaymakamı olarak atanması nedeniyle, İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ve yönetim kurulu üyelerince makamında ziyaret ettiler. Niksar'da görev yaptığı beş yıl boyunca, vatandaşlarla ve tüm kurumlarla kurduğu, kendine has pozitif ve güzel diyaloglarıyla Niksarlılarca hiç unutulmayan Uğur Turan, dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Niksar dolu bir sohbet gerçekleştirdiler. 

 

Eski Niksar Kaymakamı, halen İstanbul Başakşehir Kaymakamı olarak görev yapan Uğur Turan Niksar ve Niksar'ın güzel insanlarına olan muhabbetinin halen devam ettiğini söyleyerek, selam ve sevgilerini iletti. Niksar tarihi, doğası, insanlarıyla unutulması mümkün olmayan, orada o güzellikler ve güzel insanlarla muhabbetle devletimiz adına görev yaptığımız her zaman kalbimizin en müstesna yerinde koruyup saklayacağımız, sevdiğimiz bir vatan parçamızdır dedi. İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen'de; Niksarlı Niksar'da devletimiz adına, memleketimiz için görev yapan siz ve sizler gibi yöneticilerimizi unutmaz, siz de zaten Niksarlının gönlünde unutulmayacak güzellikler bıraktınız. Öyle ki Niksar'da sizden kalan “güzel insan” ifadesi halen insanımızca dillerde ve yaşatılmaktadır dedi.

 

Ziyarette, İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen'le yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Yardımcıları Semih Çor, Ercan Şahin, Av.Ertuğrul Burultay ve Ali Osman Seçkin'in yanı sıra Tokat Gündem Gazetesi sahibi Bayram Güvercin'de bulundular. Günün anısına Kaymakam Uğur Turan'a Niksar'ı simgeleyen bir Çini hediye edildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250