Tokatlı İş Adamları ve Bürokratlar

Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokatlı Bürokratlar ve İşadamları Derneği işbirliğinde 'Tokatlı İş İnsanları ve Bürokratlar Tokat İçin Buluşuyor' çalıştayı yapıldı.
Bu haber 2019-10-21 19:12:36 eklenmiş ve 405 kez görüntülenmiştir.

Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokatlı Bürokratlar ve İşadamları Derneği işbirliğinde 'Tokatlı İş İnsanları ve Bürokratlar Tokat İçin Buluşuyor' çalıştayı yapıldı.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Tokatlı İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Ceyhun Beken'in açılış konuşmasının ardından Tokatlı İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkan Yardımcıları Ahmet Pelit ve Mustafa Artuç konuşma yaptı.

 

Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Kadim Durmaz'ın konuşmalarının ardından OKA Tokat Temsilcisi Mehlika Dicle 'Tokat Yatırım Ortamı Sunumu' gerçekleştirdi.

 

Çalıştayın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat'ın imarına, ihyasına ve gelişmesine hep beraber katkı sağlayacağız.” dedi.

 

Tokatlı İş İnsanları ve Bürokratlar Yemekte Bir Araya Geldi

 

Vali Dr. Ozan Balcı, 'Tokatlı İş Adamları ve Bürokratlar Tokat İçin Buluşuyor' çalıştayı sonrası iş insanları ile yemekte bir araya geldi.

 

Belediye Hıdırlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, çalıştayın çok faydalı olduğunu belirterek, düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat'ta yatırım konusunda iş ortamının kolaylaştırılacağını belirterek, yerel ve bürokratik anlamda yatırımcılara destek verileceğini söyledi.

 

Meseleleri dert edinenlerin çözebileceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat'ta biz bunu sağladık. Dert edinenler, yüreğinde hissedenlerle beraberiz.” dedi.

 

Tokat'ın var olan potansiyeli ile önünün açık olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Şehre hayal kurdurmamız lazım, umut vermemiz, güç ve enerji vermemiz lazım, uyumu bozmadan gelecek kuşaklara devretmemiz lazım, geleceği inşa etmemiz lazım. Gelecek nesiller için değer üretmeliyiz, değer üretenleri de değerli kılmalıyız. Tokat'ın aş ve iş sorununu çözmek vatanperver insanlar ve nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz.

 

Bu tür toplantıları daha kapsamlı ve geniş olarak düzenleyeceğiz, daha sık bir araya geleceğiz. Bizim birbirimizi yüreklendirmemiz, cesaretlendirmemiz lazım” dedi.

 

Tokat'ta sağlanan uyumlu birliktelik ile Tokat'a değer katılacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Biz size destek vereceğiz. Sizleri anlıyoruz, işlerinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz, derdinizi dert ediniyoruz.” diye konuştu.

 

Yemeğe Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Kadim Durmaz, eski Bakan Metin Gürdere, 48. Piyade Alay Komutanı Alb. Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Ticaret Odası Başkanı Ali Çelik, TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, Ak Parti İl Başkanı Metin Polat, CHP İl Başkanı Mustafa Duran, MHP İl Başkanı Ömer Çetin, Tokatlı Sanayici, İşadamları ve Bürokratlar Derneği Başkanı Ceyhun Beken, Ankara, İstanbul, Bursa ve Tokat'tan iş insanları katıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250