Kuru Ekmek Yiyordu, Restoran Zincirleri Sahibi Oldu

Dünyaca ünlü Türk restoran sahipleri arasında hayat hikayesi ile dikkat çeken Hüseyin Özer, kuru ekmek yiyerek bu noktalara geldiğini ifade ederek, “Kuru ekmek yemek beni restoran sahibi yaptı” dedi.
Bu haber 2019-10-23 18:41:24 eklenmiş ve 610 kez görüntülenmiştir.

Dünyaca ünlü Türk restoran sahipleri arasında hayat hikayesi ile dikkat çeken Hüseyin Özer, kuru ekmek yiyerek bu noktalara geldiğini ifade ederek, “Kuru ekmek yemek beni restoran sahibi yaptı” dedi.

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Kariyer Söyleşileri” programına Hüseyin Özer konuşmacı olarak katıldı. Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda yapılan söyleşi öncesinde Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan yaptığı açılış konuşması yaptı. 

 

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan yaptığı açılış konuşmasında, “Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilmeleri ve daha iyi eğitim alabilmeleri noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün Londra Sofra Restoranları Sahibi Hüseyin Özer Bey'i Üniversitemize konuk etmekten çok mutluyuz. Kendilerine bizleri kırmadığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Daha sonra kürsüye gelen Özer, hayat hikayesini öğrencilerle paylaştı. Özer, 70 yıllık hayat mücadelesinin zorluklarla geçtiğini ifade ederek, “Tokat'ın Reşadiye ilçesinden önce Ankara sonra da İstanbul'a geçerek birçok zorluklarla mücadele ederek kuru ekmek yiyerek bu noktalara geldim. Kuru ekmek yemek beni restoran sahibi yaptı. Londra'da güzel ülkemin yemeklerini sunarak İngilizlere beğendirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Tokat yemeklerini de restoranlarımda sunacağım” dedi.

 

Söyleşi sonrasında ünlü şef Hüseyin Özer'e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

Kariyer Sohbetleri etkinliğine Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsa Gökçe, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Şahin Sözen, Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Erdem Kanışlı ve Öğr. Gör. Selda Demir, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

 

 

Canlı Tv Film Seyret Ekonomi   Fon Perde Modelleri

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250