Vali Balcı, Öğrencilerle Söyleşide Biraraya Geldi

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, “Geleceğime Değer” projesi kapsamında Yüksek Kahve ve Demokrasi Müzesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
Bu haber 2019-12-28 20:16:20 eklenmiş ve 2925 kez görüntülenmiştir.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, “Geleceğime Değer” projesi kapsamında Yüksek Kahve ve Demokrasi Müzesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, Valilik koordinesinde ve yüreklendirmesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Eğitim Tokat Geleceğime Değer projesi kapsamında birçok devlet büyüğünü ağırlayan, tarihi anlara şahitlik eden tarihi Yüksek Kahve ve Demokrasi Müzesi'nde öğrencilerle düzenlenen söyleşiye katıldı. Lise öğrencilerine yönelik düzenlenen söyleşide öğrencilere nasihatlerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, birçok devlet büyüğünü tarihe tanıklık eden Yüksek Kahve ve Demokrasi Müzesi'nin önemini belirtti. Vali Dr. Ozan Balcı, “Şehrin imarına, ihyasına, insanların huzuruna, refahına, ve zenginleşmesine ilişkin fikirlerin görüşüldüğü bu yer Tokat'ın bir ruhu. Burası şehrimizin hafızası, o yüzden çok kıymetli.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, Proje İl Koordinatörü Nevriye Baran, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Ahmet Altunışık ile İMKB Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin katıldığı söyleşide Tokat Barosu Avukatlarından İnsan Hakları Komisyon Üyesi Nedim Başaran, öğrencilere 'Demokrasi ve İnsan Hakları'nı anlattı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250