Vali Dr. Ozan Balcı: “Kamu hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için aşkla şevkle çalışıyoruz”

“Kamu hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için aşkla şevkle çalışıyoruz”
Bu haber 2020-01-02 10:12:43 eklenmiş ve 304 kez görüntülenmiştir.

Vali Dr. Ozan Balcı, kurum müdürleri ile düzenlenen toplantıda ”Hepimiz devletimizin ve milletimizin işlerini yapıyoruz. Amacımız vatandaşımızın işlerini kolaylaştırmak.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, yılın sön gününde Valilik Toplantı Salonunda genel değerlendirme toplantısında kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıda kamu hizmetlerinin daha etkin, verimli, hızlı, şeffaf ve vatandaş odaklı sunulup, memnuniyetin üst düzeye çıkarılması için genel değerlendirme yapıldı. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının uyum ve beraberlik içerisinde yıl boyunca güzel çalışmalar yaptığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, konuşmasında “Gücümüz, enerjimiz, isteğimiz, amacımız hayatın yaşamın her alanında kamu hizmetlerini Tokatlı hemşehrilerimize daha iyi ve zamanında verebilmek.

 

Bütün kamu görevlilerimiz görevlerini iyi niyetle yapıyorlar ve yapmaya da devam edecekler. Bunu yaparken, asla yorulmak, yılgınlık yok. Küsmek, darılmak yok. Memlekete ve millete daha büyük aşkla şevkle hizmet vereceğiz. Halkımızın zenginleşmesi, huzuru refahı için elbirliğiyle daha çok çalışacağız. Hepimiz devletimizin, milletimizin, memleketimizin işlerini yapıyoruz.

 

Tokat değerli insanların olduğu bir il. Onlara daha güzel işler yapmamız lazım. İhlas ve samimiyetle elimizdeki imkanları değerlendirerek daha çok değer üreteceğiz, daha çok alanda olacağız, daha çok çalışacağız. Kamu kaynaklarına sahip çıkacağız. Kamu kaynaklarını iyi niyetle kullanacağız.” diye konuştu.

 

 “Tüm kamu personelimize yeni yılın aileleri ve sevdikleriyle birlikte hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Vali Dr. Ozan Balcı, bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçen tüm kamu personeline teşekkür ederek, “Tüm kamu personelimize yeni yılın aileleri ve sevdikleriyle birlikte hayırlı olmasını diliyorum. Allah kaza bela vermeden hayırlı ve güzel işler yapmayı nasip etsin. Yeni yıl herkese sağlık, mutluluk ve afiyet getirsin.” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250