Belediye Başkanı Özdilek Özcan'dan Gazetecilere Kahvaltılı Kutlama

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Niksar'da görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Bu haber 2020-01-09 18:01:36 eklenmiş ve 489 kez görüntülenmiştir.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Niksar'da görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 

Niksar Belediyesi Kent park tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında ilçede görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, basının önemli bir etken olduğunun altını çizerek; “Basın çok önemli, bütün kamuoyunun doğru bilgiye doğru ulaşması için basınınızın faaliyetleri bizim için önemli. Bizimde belediye olarak kurum olarak özellikle Niksar'ımızın tanıtılmasında faaliyetlerimizin kamuoyu ile paylaşılmasında doğru bilgilerin aktarılması noktasında sizlerle devam eden bir mesaimiz var. Bu güne kadar böyle oldu, bundan sonra da böyle olacak. Gerçekten zor bir iş icra ediyorsunuz. Gazetecilik büyük bir emek istiyor, büyük bir çaba ve koşturmaca istiyor. Gerçekten dışardan göründüğü gibi kolay değil zor bir iş yapıyorsunuz. Basın sayesinde her türlü bilgiye en kısa sürede ulaşabiliyoruz. Toplumun tarafsız bir şekilde aydınlatılması için yoğun mesai harcayarak çalışıyorsunuz. Sizleri hem tebrik ediyor, hem de halkımızı doğru bir şekilde bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu manada tekraren Niksar'daki yerel gazetecilerimizin şahsında tüm Tokat'taki Türkiye'de ki fedakar, objektif, tarafsız tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarı, kolaylıklar ve sağlık sıhhat diliyorum" dedi.

 

Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ın ev sahipliğinde düzenlenen programa, Danişmend Gazetesi imtiyaz sahibi Serhat Gümen, Haber Editörü ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Sedat Özata, Yeşil Niksar ve Canik Gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin, gazete çalışanları Mehmet Deveci ve Alper Aslan ile gazeteci Erdal Karakaş katıldılar. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250