Niksar TSO İle Kuveyt Türk Protokol İmzaladı

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında oda üyelerine özel koşullar ile nakdi ve gayrinakdi ticari kredilerin kullandırılmasına yönelik protokol imzalandı.
Bu haber 2020-01-26 01:33:56 eklenmiş ve 845 kez görüntülenmiştir.

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında oda üyelerine özel koşullar ile nakdi ve gayrinakdi ticari kredilerin kullandırılmasına yönelik protokol imzalandı.

 

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası ile Kuveyt Türk Tokat Şube Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Oda üyelerine özel indirim ve avantajlara sahip olan protokol, Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda imzalandı. Protokol imza töreninde Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak, Kuveyt Türk Tokat Şube Müdürü Adil Yücel Genç ile Şube personeli Muhammet Ali Yanar ve Niksar TSO Genel Sekreteri Muttalip Altunay'da hazır bulundular.

 

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak ve Kuveyt Türk Katılım Bankası yetkililerince imzalanan anlaşma gereğince; üye esnaflara kredi imkanı sağlanmasının yanında bir çok kolaylıklar getirmekte.

 

Protokol kapsamında Niksar Ticaret Ve Sanayi Odası Üyeleri İçin şu avantajlar sunulmakta; 

 

1-Business Plus şirket kartlarından herhangi bir aidat alınmayacaktır.

2-İlk verilecek 20 yaprak çek karnesinden ücret alınmayacaktır (vergi hariç)

3-Tahsile alınan ilk 30 çekten, çek tahsil ücreti alınmayacaktır,

4-Katılım fonu hesapları kar paylaşım oranlarında, banka tarafından uygulanan TL paylaşım havuzundan ilk 3 ay +2 puan artış sağlanacaktır, 

5-İlk kredi kullanımında banka tarafından uygulanan güncel fiyatlardan 5 puan indirim sağlanacaktır, 

6-Kiralık kasalarda depozito ücreti alınmayacaktır,

7-ÜYELERE özel pos fiyatlaması yapılacaktır, (Bloke gün sayısı ve/veya komisyon)

8-Kuveyt Türk'te; tüm müşterilerimizden; tahsis, internet ve mobil şubeden eft-havale ve hesap işletim ücreti alınmamaktadır.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250