Niksar OSB'ye Yeni Yatırımcı Geliyor

Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Niksar Belediye Başkanı ve Niksar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.
Bu haber 2020-01-31 13:59:12 eklenmiş ve 291 kez görüntülenmiştir.

Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Niksar Belediye Başkanı ve Niksar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Niksar Belediye Başkanı ve Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yeni yatırımcılar ve mevcutta bulunan yatırımcılarla birlikte, Niksar OSB'de yaşanan problemler ele alındı.

 

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Özdilek Özcan; Yönetim Kurulu Başkanı olduğum Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısını üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinin son durumu hakkında siz kıymetli hemşehrilerime bilgiler vermek istiyorum.

 

-Niksar OSB'de şu anda 1200 kardeşimiz çalışmaktadır.

 

-Niksar OSB'de şu anda bir firma yatırımını gerçekleştirmiş olup, kısa sürede üretime geçecek.

 

-Görüşmekte olduğumuz çok sayıda firma bulunuyor. Organize Sanayi Bölgemizin geçmişten gelen sıkıntılarını çözerek, bölgenin en aktif bir merkezi haline getireceğiz.

 

-Şu anda Niksar OSB'de bulunan CBF Tekstilin Niksar'dan gideceği hakkında kirli bir bilgi dolaşmaktadır. Böyle bir çalışmanın olmadığını sizlere belirtmek isterim.

 

-En önemli çalışmamız ise; Niksar Organize Sanayi Bölgemiz şu anda 5. Bölge teşviklerini yatırımcılara sunmaktadır. Milletvekillerimizin girişimleriyle Niksar OSB'yi 6. Bölgeye aldırma girişimde bulunduk” dedi.

 

Niksar OSB'ye Yeni Yatırımcı Geliyor

 

Niksar Belediye Başkanı ve ayrıca Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan, Niksar OSB'ye yeni yatırımcı müjdesini verdi.

 

Niksar Belediye Başkanı ve aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Organize Sanayi Bölgesine yeni yatırımcılar kazandıracaklarının müjdesini verdi. Son olarak KAPPA A.Ş. Proje Müdürü Efe Bayram'ı kabul eden, Başkan Özcan yaptığı açıklamada; “İlçemiz Organize Sanayi Bölgemizde yatırım yapmayı planlayan KAPPA A.Ş. Proje Müdürü Efe Bayram ile bir araya geldik. İlçemizin işini ve aşını büyültmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz ilçemizde işsizliği bitirmek adına yatırımcılarımızı ilçemize çekerek, gençlerimizi ilçemizde istihdam etmektir. Bizlere güvenen tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250