Niksarlılar Eski Kaymakamları Uğur Turan’ı Unutamıyor

Eski Niksar Kaymakamı Uğur Turan'ı unutamayan Niksarlılar, Turan'ı yeni görev yeri olan İstanbul Başakşehir Kaymakamlığı makamında ziyaret ettiler.
Bu haber 2020-02-12 18:27:14 eklenmiş ve 2398 kez görüntülenmiştir.

Eski Niksar Kaymakamı Uğur Turan'ı unutamayan Niksarlılar, Turan'ı yeni görev yeri olan İstanbul Başakşehir Kaymakamlığı makamında ziyaret ettiler. 2006-2011 yılları arasında beş yıl süre Niksar Kaymakamlığı görevini yapan Uğur Turan, görev yaptığı sürede Niksar'da oldukça sevilmiş, vatandaşlarla kurduğu olumlu diyaloglarla günümüzde de “güzel insan” ifadesi ile anılarak unutulmayanlar arasında yerini koruyor. İstanbul Başakşehir Kaymakamı olarak atamasının ardından Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ve yönetim kurulu üyelerince hayırlı olsun ziyaretinin ardından bu kez Niksarlı STK ve Köy Muhtarlarından oluşan hemşehrilerimizce ziyaret edildi.

 

Başakşehir Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarete, Niksar Korulu Köyü Muhtarı Salih Doğan, Niksar Kuyucak Köyü Muhtarı Kemal Yalçın, Niksar Mutluca Köyü Muhtarı Hıdır Çaka, Niksar Korulu Köyü Dernek Başkanı Sefer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi Gürsel Demir, Niksar Dönekse Mahallesi (Köyü) Dernek Başkanı İbrahim Demir, Niksar Ormancık Köyü Dernek Başkanı Cemal Taşkın,  Niksar Ara Köyü Derneği Eski Başkanı Muharrem Erzan, Ramazan Karakaya ve Yöresel Sanatçımız Rıza Dalga katıldılar.

 

Niksar'a ait keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette yeni görvelerinde başarılar dileyen Niksarlılara Kaymakam Uğur Turan'da Niksar'ın güzel insanlarına en derin sevgi, saygı ve selamlarımı gönderiyorum dedi. Ziyarette Niksar'dan Ormancık Köyü Eski Başkanı Zafer Cıkla'nın Niksar'dan gönderdiği “Niksar Temalı Çini” Sefer Yıldırım tarafından Kaymakam Uğur Turan'a takdim edildi. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Ziyaret hk.
Hüseyin 2020-02-13 16:07:36
Başakşehir Kaymakamı Uğur TURAN'a başarılar dilemek ve vefa örneği gösteren bu stk başkanlarına ve köyümüzün muhtarı Salih DOĞAN'a ve Niksar Danişmend gazetesine bu haberinden dolayısiyle teşekkür ederiz.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250