Şekerbank İle Niksar TSO Arasında Protokol İmzaladı

Şekerbank İle Niksar TSO Arasında Protokol İmzaladı. “3 Ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli kredi”
Bu haber 2020-03-01 03:52:52 eklenmiş ve 450 kez görüntülenmiştir.

Şekerbank ile imzalanan “Taksitli Ticari Kredi” protokolü kapsamında, işletmelere 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vadelerle kredi seçeneği sunuyor. Şekerbank Niksar Şubesi ile Niksar Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Taksitli Ticari Kredi” protokolü imzalandı. Protokole Şekerbank Şube Müdürü Cafer Yılmaz ile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak imza attı. Protokol ile Niksar Ticaret Odası'na kayıtlı olan işletmeler, aylık eşit taksit ödemeli 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

 

“3 Ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli kredi”

 

Şekerbank Şube Müdürü Cafer Yılmaz, “Taksitli Ticari Kredi” protokolünün imza töreninde yaptığı konuşmada, Anadolu'daki işletmelerin yanında olduklarını belirterek; “Türkiye'nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız yerel işletmelerin, Şekerbank'ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız Taksitli Ticari Kredi paketi ile işletmelere, aylık eşit taksit ödemeli 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli olarak 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz” dedi.

 

Başkan Aybak: “Protokolü tüm üyelerimizle birlikte destekliyoruz”

 

Başkan Mahmut Bülent Aybak ise, Şekerbank'ın işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Niksar Ticaret Odası'nın “Taksitli Ticari Kredi” protokolünü desteklediklerini ifade etti. Başkan Aybak ayrıca “Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank'ı kutluyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak ile Şekerbank Şube Müdürü Cafer Yılmaz arasında protokol imzalanarak hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250