Tarım Tokat Ve Orman Tokat Projeleri Değerlendirildi

Vali Dr. Ozan Balcı, başkanlığında düzenlenen toplantıda Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında yürütülen çalışmalar görüşüldü.
Bu haber 2020-03-03 09:48:20 eklenmiş ve 459 kez görüntülenmiştir.

Vali Dr. Ozan Balcı, başkanlığında düzenlenen toplantıda Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında yürütülen çalışmalar görüşüldü. 

 

Vali Dr. Ozan Balcı, toplantı öncesi Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında dikimi yapılan ve yetiştirilen meyve fidanları üretim alanlarını gezerek, incelemelerde bulundu. İnceleme ziyaretlerinin ardından Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıya başkanlık eden Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında Tokatlı çiftçilerimizin ve köylümüzün zenginleşmesi için yürütülen projeleri ayrıntısıyla görüşüp, yol haritalarının çizildiğini ifade etti.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat'ın ve Tokatlı hemşehrilerimizin huzurunu ve refahını artırmak amacıyla hep birlikte aşkla şevkle çalışıyor, değer üretiyoruz.” dedi. Toplantıda ele alınan Tarım Tokat Projeleri şöyle:-Küçükbaş hayvancılık,-Büyükbaş Hayvancılık,-Arıcılık,-Kanatlı Yetiştiricilik,-Gelir Getirici ve Özel Ağaçlandırma,-Kaba Yem Bitkileri Üretiminin Arttırılması,-Mera Islahı Projeleri,-Narince Üzüm yetiştirme,-Bağcılık,-Sera-Cevizcilik,-Meyvecilik,-Fidancılık,-Sulama,-Arazi Toplulaştırılması,-Kadın Kooperatifleri,-Tarımsal Kırsal Kalkınma Projeleri.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250