Dünyada Her Şey Kadının Eseridir Adlı Resim Sergi Açıldı

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen "Dünyada Her Şey Kadının Eseridir" konulu resim sergisinin açılışına katılarak, sergi hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgi alıp sergiyi gezdi.
Bu haber 2020-03-16 12:15:51 eklenmiş ve 647 kez görüntülenmiştir.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen "Dünyada Her Şey Kadının Eseridir" konulu resim sergisinin açılışına katılarak, sergi hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgi alıp sergiyi gezdi. Tokat Bilim ve Sanat Merkezi görsel sanatlar öğretmenleri eşliğinde 54 akrilik tablo öğrenci çalışmasıyla oluşturulan resim sergisinin açılışını yapan ve sergiyi beğeni ile gezen Vali Dr. Ozan Balcı, "Bilime bilgiye kültüre sanata ve eğitime dost bir Vali olarak öğretmenlerimizi kutlayarak tebrik ediyorum, öğretmenlerimize yapmış olduğu etkinlikten dolayı başarı belgesi vereceğimi ifade ediyorum. Serginin düzenlenmesinde emeği geçen Okul Müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum, tebrik ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürümüze de yüreklendirdiği için teşekkür etmek istiyorum. Bu ve buna benzer çalışmaları görmekten duymaktan izlemekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilere kitap hediye ederek, tebrik edip kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. 1 hafta boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan serginin açılış törenine Vali Dr. Ozan Balcı'nın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Gençlik ve Spor Müdürü Cemil Çağlar, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250