NİKSARLILAR, DİKKAT ! ORDU ve SAMSUN'a GİRİŞ-ÇIKIŞLAR İZNE TABİİ

NİKSARLILAR, DİKKAT ! ORDU ve SAMSUN'a GİRİŞ-ÇIKIŞLAR İZNE TABİİ
Bu haber 2020-04-06 01:13:24 eklenmiş ve 1094 kez görüntülenmiştir.

Ordu ve Samsun'a Giriş Çıkışlar İzne Tabii

 

Corona virüs salgınını önleme amaçlı açıklanan yeni tedbirler içerisinde 30 Büyükşehir statüsündeki il ve Zonguldak il sınırları araç giriş ve çıkışlarına 15 gün süre ile kapatıldı.

 

Tokat iline komşu iki Büyükşehir'den Samsun ve Ordu illeri ile de bu tedbirler kapsamında gidiş/gelişler ancak izne tabii olacak. Coğrafi ve sosyal yakınlığı dolayısıyla Tokat ilinde en çok Niksar ve Ordu iline ait Akkuş, Ünye, Fatsa, Korgan, Kumru, Mesudiye ve Aybastı ilçelerini de yasak kapsamına aldığından vatandaşlarımızın mağdur duruma düşmemeleri bakımından yeni tedbirlere hazırlıklı olmaları önem kazanıyor. Niksar'dan 35 km. uzaklıktaki Akkuş ve diğer Ordu ilçelerine geçişler ancak mülki amirden alınacak izne tabii olacak.

 

Aynı şekilde vatandaşların akrabalık bağlarının bulunduğu Ordu ili ilçe ve sınır köyleri arasındaki geçişler de yasak kapsamında yer alıyor.

 

Niksar ilçemizin yakınlarında, vatandaşlarımızca sıkça gidilen Aybastı Perşembe Yaylası, Akkuş Kertil Orman Aalanı, Tifi gibi Ordu ili sınırlarının tümü 03.04.2020 tarihi itibariyle gece saat 24'den itibaren yasak kapsamına girdi.

 

EVDE KAL, GÜVENDE OL.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250