Etüt Tokat Projesi Youtube Kanalıyla Kaldığı Yerden Devam Edecek

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat il genelinde 25 bin öğrencinin yararlandığı Etüt Tokat projesinin youtube kanalıyla devam edeceğini söyledi.
Bu haber 2020-04-15 19:46:06 eklenmiş ve 626 kez görüntülenmiştir.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat il genelinde 25 bin öğrencinin yararlandığı Etüt Tokat projesinin youtube kanalıyla devam edeceğini söyledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat'ı eğitimde ilk 5 yılda ilk 5'e taşıması hedeflenen Etüt Tokat'ın 'Etüt Tokat Projesi il mem web tv you tube' kanalından devam edeceğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Etüt Tokat projemiz devam ediyor. 25 bin öğrencimiz bu projeden faydalanıyor. Projemiz için Youtube kanalı kuruldu. Etütlere de buradan kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çünkü bizim akademik hedeflerimiz var. Hedeflerimizden vazgeçmiş değiliz. Etütlerimiz de youtube kanalı ile devam edecek. Liseye ve üniversiteye hazırlanan çocuklarımıza da bu şekilde destek olacağız.” diye konuştu. 

 

12. sınıf üniversiteye hazırlık öğrencileri derslerine devam ederken, ortaokul 8. sınıf öğrencileri ise 20 Nisan 2020 Pazartesi günü 'Etüt Tokat Projesi il mem web tv you tube' kanalından eğitimlerine başlayacaklar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250