Niksar’da Dolaşmadılar Koronaya Bulaşmadılar Ödülleri Kaptılar

‘niksardolasmakoronayabulasma' Video Etkinliğinde Dereceye girenlere ödülleri verildi.
Bu haber 2020-04-23 19:24:19 eklenmiş ve 799 kez görüntülenmiştir.

‘niksardolasmakoronayabulasma' Video Etkinliğinde Dereceye girenlere ödülleri verildi. 

 

Koronavirüs  salgını ile mücadele kapsamında Niksar'da 'niksardolasmakoronayabulasma' etiketiyle instagramda düzenlenen video yarışmasında; Niksar Kaymakamlığınca oluşturulan Değerlendirme Komisyonu tarafından dereceye giren çocukların ödülleri verildi.

 

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler ile birlikte ödül almaya hak kazanan çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ziyaret ederek kazandıkları ödülleri teslim etti.

 

Korona virüs olayına duyarlı davranarak, video etkinliğiyle farkındalık yaratan çocukları tebrik eden Niksar Kaymakamı İlhami Doğan; “korona virüs salgınından dolayı çocuklarımızın dışarı çıkmamaları ve halka da mesajlar vermeleri adına 'niksardolasmakoronayabulasma' adıyla video etkinliği düzenledik. Çok fazla katılım oldu, çocuklarımız bu videolarla farkındalık yarattılar. Halkımızın koronavirüse karşı daha çok bilinçlenmesi adına olumlu bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz. Bizde bu etkinliğe katılan çocuklarımızı çeşitli hediyelerle ödüllendirmek istedik. Bu ödülleri de yine çocuklarımızın özel günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında kendilerine vermeyi uygun gördük. Bu etkinliğe katılan tüm çocuklarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınının 100. Yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını belirten Kaymakam Doğan; “Bu vesile ile de tarihimizin dönüm noktalarından biri olan, halkın iradesinin her şeyin üstünde olduğunu Atatürk'ün “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” sözleri ile tüm dünyaya duyurmuş olduğu bu güzel günün 100. yılını kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, yaşama sevincimizin sürekli olması dileğiyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

 

'niksardolasmakoronayabulasma' Video Etkinliğinde Dereceye girerek ödül almaya hak kazanan çocuklar şu isimlerden oluştu; Zübeyde Yaramış, Doruk Ömer Yaramış, Alya Duru Kaygusuz, Eylül Nisa Köseoğlu (Bisiklet ödülü). Mehmet Somuncu, Ömer Eymen Uçar, Mert Eymen, Hasan Efe, Ecrin Efsa, Zeyid ve Emir Ertürk (Tablet ödülü). Beren Koyuncu (Mansiyon ödülü). 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250