TOGÜ, İŞKUR İle Protokol İmzaladı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi ile Tokat İŞKUR Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Bu haber 2020-06-26 19:24:45 eklenmiş ve 968 kez görüntülenmiştir.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi ile Tokat İŞKUR Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Üniversitede gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık, Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan ve İş Kulübü Liderleri katıldı. İmza töreni öncesinde açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Daha önce İŞKUR müdürlüğümüzle ortaklaşa çalışmalar yürüttük. Üniversitemizde açtığımız İŞKUR Bürosu ile mezun olacak öğrencilerimize yönelik çalışmalar yaptık ve gelecekleri açısından en doğru şekilde yönlendirilmelerini sağlamaya çalıştık. Bu sene de İŞKUR Müdürlüğümüzle kendi bünyelerinde açmış oldukları İş Kulübü ile alakalı protokol imzalıyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

20 Şehirde İş Klübü Var

 

Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık ise yaptığı konuşmada, “Üniversitemizle yaptığımız bu protokolle mezun olan öğrencilerimizin geleceklerini garanti altına almak, onları doğru alanlara yönlendirmek, okulları bittiğinde işsizlik sorunlarını minimuma indirmek istiyoruz. Siz, Üniversite öğrencilerimizi yetiştiriyor bizler de doğru yönlendirme yapmayı hedefliyoruz. Türkiye genelinde yeni faaliyete geçen İş Kulübümüz de bizlere bu konuda yardım ve destek oluyor. Ülkemizde 20 şehirde kurulu olan İş Kulübümüz gençlerimizin geleceğini garanti altına alma yönünde çok fazla çalışma yapmaktadır. Bizler İŞKUR olarak çalışmalarımıza profesyonelce yaklaşmayı hedef ediniyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250