PROJE !


Bu makale 2019-07-03 19:24:39 eklenmiş ve 157 kez görüntülenmiştir.
Ali BERKE

Türk düşmanları boş durmuyor elbet.

Mesela “Dinlerarası Diyalog” bir “ Tek din”  projesidir !. 

'NATO'nun Malatya-Kürecik'te kurduğu füze radar sisteminin, elde ettiği bütün bilgi ve görüntüleri, anında İsrail'e bildirecek şekilde' kurulması; bir, 'Nil'den Fırat'a Büyük İsrail'i kurma projesi' dir!.

 ABD ile işbirliğiyle, “Türk Ordusunu kafeslemek”' bir projedir!..

Türk Ordusunun savaş sırlarını ele geçirip, düşmana  servis edilmesine yol açmak, bir projedir !

Milletin malının-mülkünün küresel şirketlere peşkeş çekilmesi bir projedir !

Milletin bekası için olmazsa olmaz olan Hava Kuvvetlerinin  uçamaz hale getirilmesi bir projedir !

Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkede Deniz Kuvvetlerinin  zayıflatılması bir projedir ! 

(ASELSAN, HAVELSAN, TAİ, TEİ)'nin ODTÜ mezunu, doktora yapmış mühendislerinin, baskı-yolsuzluk ve ihanetlere dayanamayacak hale getirip istifa ettirmek, … Böylece milli savunma projelerine komplo kurmak, ASELSAN'dan 634, toplamda 1600 yetişmiş mühendisin Hollanda başta olmak üzere, yurt dışına gitmesine sebep olmak bir projedir !

İmralı canisini bilge kişi diye pazarlayanlar, bebek katilinin verdiği listeyle Türk Ordusunun şerefli subaylarını CİA'ya teslim etmek bir projedir !

PKK terör örgütü ile Oslo'da(bir İngiliz yönetiminde), Dolmabahçe'de halvet olup, Türk Devletini teröristlerle eşitlemek bir projedir!

Ülkeyi; 'Kürdistan, Lazistan diye bölüp, Anayasa suçu işlemekten imtina etmemek, bir siyasi projedir !

Dünya bilişim üzerinden yapılanırken, Türk Milletinin elinden bütün bilişim ve haberleşme kurumlarının yabancılara satılması bir projedir!

Türk Telekom'u Lübnanlı Hariri'ye Türk Bankalarından verdiği kredi ile bir yıllık karına kiralanması, kiracı denilen  Hariri'nin Türk Telekom'un arsalarını satmasına göz yumulması, çok değerli yeraltı ve yerüstü bakır kablolarını satmasına izin verilmesi, Hariri'nin Türk bankalarına 5.5 milyar dolar borç takarak gitmesi, bir projedir !!

Ülke tarımını bitirmek, bir projedir!

Yerli tohumu, küresel şirketlerin talebi doğrultusunda yasaklayıp, milyarlarca dolar parayı küresel Yahudi tohum şirketlerine aktarmak, bir projedir!

Türkiye'nin hayvancılığını kim yok etmek, bir projedir!

Yugoslavya örneği önümüzde dururken, mikro milliyetçilik üzerinden milleti parçalama oyununda figüran olmak, her ağzını açtığında milleti bazen 36, bazen 47 etnik isimle dilimlemek, bir projedir!

Ayrıştırıcı, ötekileştirici bir dille, milleti karpuz gibi ikiye bölüp, kaos ortamı yaratmak, bir projedir!

Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuranlara, Türk Milletinin değerlerine, tarihine, adına, dinine, diline  düşmanlık  etmek, bir projedir !

Bütün bu  gerçekler gözümüzün  önünde dururken, katil cinayet mahallinde kanlı bıçağıyla basılmışken, kundakçı evimizi yakarken yakalanmışken, bir başkasını hedefe koymak, bu gerçekleri unutturacak bir propagandaya girmek, bir projedir !


Elin gavurunda proje biter mi?

Türk Milleti ve devleti olarak bizim uyanık olmamız lazım ! 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
250