diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

Dr.Ali Nejat ÖLÇEN - EKMELEDDİN BEYİN PEŞİNE TAKILMAK


Bu makale 2014-07-22 10:55:12 eklenmiş ve 1519 kez görüntülenmiştir.
MİSAFİR KALEM

10 Ağustos seçimi, sonucu önceden saptanan bir seçimdir. Hukuk dışıdır, Ahlâk dışıdır, halkın istencini (iradesini) dışlayan, emperyalizmin öngördüğü seçimdir. Bay Ekmeleddin'in kişiliğini küçümsediğimiz sanılmamalı. Kendi alanında değeri yadsınamaz ürünler de sergilemiş olabilir. Bu nitelikler Cumhurbaşkanı olması içinde yeterli midir sorununa yanıt aramak gerekecektir. Yanıt bulunamıyorsa o seçim boykot edilmeli. Çünkü Çankaya, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gözüdür, sözüdür, özüdür.

ABD-AB çaprazında içimizdeki satılık hainlerle Büyük Ortadoğu Projesi'nin uygulama alanına dönüştürülmüş Türkiye'mize sahip çıkacak bir Çankaya'yı yeniden yaratma görevi ile karşı karşıyayız. Bu görevi üstlenecek aday henüz ortada yok ve 10 Ağustos, böyle bir adayı halkımızın yaratmasını önlemek amacıyla  dışımızda saptanmış, gaflet içindeki siyasal  kadrolara kabul ettirilmiştir.

Bay Ekmeleddin'in peşine takılanlara soruyorum: Gizli tanık ve polis tutanakları ve bilgisayarlara yapıştırılmış düzmece mesajlarla, seçkin bilim adamlarımız, yazar ve düşünürlerimiz, İşçi Partisi'nin genel Başkanı, Genel Sekreteri ve seçkin üyeleri ordu komutanlarımız ne ile suçlandıklarını bilmeksizin zindanlara tıkılırken:

1. Bay Ekmeleddin'den  böylesi adaletsizliğe, böylesi haksızlığa, zulme karşı bir tek tümce işittiniz mi? Neredeydi kendisi?

2. R.T.Erdoğan'ın yarattığı soygun düzenini, haksız edindiği nesnel ve parasal kaynakların, hukuka, ahlâka ve İslam dininin kurallarına aykırı olduğunu açıklayan bir tek tümcesine rastladınız mı?

3. Necm Suresi'nin 39'uncu Ayetinde “say'inden (emeğinden) başkası senin değildir” hükmünü anımsatarak R.T.Erdoğan'ın oğlunun içine üç TIR kamyonunun girdiği gemiciğini (!) kınadığına tanık oldunuz mu?

4. İslam'ın kutsal kitabında “Hükmedersen adaletle hükmet” ayetini R.T.Erdoğan'a anımsatan bir tümcesine rastladınız mı?

5. İslam'ın kutsal kitabında “güzel iş yapanlara güzellikler vardır” ayetini anımsatarak R.T.Erdoğan'ı uyardığına tanık oldunuz mu? 

6. Kürt açılımı adıyla başlayan demokratik açılıma dönüşen ve ulusal birliğimizin yok edilişine yol açan kararlar verilirken Habur'daki çadır mahkemesinde yüz karası trajediyi yadırgayan bir ses duyabildiniz mi?

7. Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü'ye yönelik ahlak ve gerçek dışı suçlamalara karşı İslam'ın kutsal kitabındaki “zanna dayalı hüküm” vermemeyi öngören Ayetini R.T.Erdoğan ve yandaşlarına anımsattığı bir tek tümcesine rastladınız mı?

8. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığının kaynağı olan coğrafyasına ve ulusuna sahip çıkmayı önleyen BOP projesi hakkında Bay Ekmeleddin'in ne düşündüğünü içinizde birisi bugüne ona kadar sormaya gereksinim duydu mu?

9. Dış ticaret'in sürekli açık verdiği ve dış borçları geri ödemeyi olanaksızlaştıran Gümrük Birliği sorunu hakkında Bay Ekmeleddin'in ne düşündüğünü merak ettiniz mi? Gümrük Birliğinden çıkmadıkca ekonominin düzlüğe çıkamayacağını ve  dış borçlar geri ödenmedikçe de bağımsız Türkiye'nin yaratılamayacağını Bay Ekmeleddin'in  kabul edip etmediğini merak ettiniz mi? 

10. Türkiye Cumhuriyeti Devletini “Türk-Kürt Ilımlı Islam Federasyonu”na dönüştürmeyi ve Misak-ı Milli sınırlarımızın kuşattığı vatan bildiğimiz toprağımızı özerk eyaletlere bölmeyi amaçlayan BOP'a karşı Çankaya'nın nasıl bir strateji uygulayacağı, tüm sorunların başında gelmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletine sahip çıkmayı amaç alan ulusumuz bu soruna yanıt verecek iradeyi yaratmadıkça kendisine de sahip çıkamaz. R.T.Erdoğan ve genel başkanı olduğu AKP iktidarından kurtulmak temeldeki çözümün kendisi olamaz, yerine Çankaya'da hangi iktidarı yaratacağımızın bilincine ulaşılmadıkça.

Böyle biline çare buluna.

Saygılarımla.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
HADİ ORDAN..
MİLLETİN AVUKATI 2014-08-21 12:10:02
HADİ ORDAN SATÜKOCU BU TÜRKİYE E DÜNYABÖYLE GİTMEYECEĞİNİ TÜM DÜNYAYA BİR KEZ DAHA GÖSTERİYORUZ İNŞALLAH.... SİZİN GİBİLERİN ÇOKTAN PİLİ BİTTİ VE MİLLET SİZE DERSİNİZİ ÇOKTAN VERMEMİŞMİYDİ. BU TAVRINIZ İLE KİMLERİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜĞÜNÜZÜ ZATEN BİLİYORSUNUZ. ÖR. ALMAN C.BAŞKANI SİZİN GÖRÜŞTE . HAVALANINA VE BİR ÇOK PROJEYE TÜRKÜN İLERLEYİŞİNE KARŞI.. ŞİMDİ BU AZİZ MİLLETTE BİLİYOR. SİZİN GİBİLERİN VATANSEVERLİK ANLAYIŞI İLE BİZİM Kİ ELBETTE Kİ FARKLIDIR. SİZİ BU ANLAMDA ELBETTE Kİ ÖTEKİLEŞTİRİYORUZ. BİZ SİZİN GİBİ SAHİLLERİ + DEVLET KADROLARINI VE DIŞİŞLERİNİ ANADOLU ÇOCUĞUNA KAPATARAK BU VATANI SEVMİYORUZ. AZİZ MİLLETİMİN ÜLKÜSÜNE /KIZIL ELMASINA ARTIK SAHİP ÇIKIYORUZ. TÜRK DEVLETİ ARTIK EN GÜÇLÜ İLK 10 ORDU ARASINA GİRDİ. PARAMIZDA ÖLE+ 17 KM BÖL YOL+ ONLARCA MEGA PROJE & YÜZLERCE BÜYÜK PROJE VS VS. HAKİKİ VATANSEVERLİK İŞTE BUDUR... ÇATLAYIN PATLAAAAYIN. YAŞASIN TÜRK -İSLAM ÜLKÜMÜZ...
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400