diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

Hayatımız Diyet...


Bu makale 2014-12-26 09:33:20 eklenmiş ve 5660 kez görüntülenmiştir.
F. Merve KALELİOĞLU

Sürekli diyette olmak, diyet Konuşmak, diyette olan arkadaşlar ile buluşmak derken hayatımızda  diyet kelimesi gün içinde sık kullanır hale geldik. Diyetler hep sıkıcı ve yasaklardan oluşur diye düşünülse de aslında size ait olmayan listeler sıkıcıdır.


Sizin özelliklerinizi yansıtan listeler hiçbir zaman sıkıcı olmaz ve sizi mutsuz etmez.unutmayalım ki Her başarı için belirli bir süre zorluk çekmek gerekiyor. Siz eğer daha sağlıklı olmak, daha Zayıf olmak, daha kilolu olmak, ideal ağırlıkta olmak  istiyorsanız o zaman düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanmanız gerekiyor.


Elbette sevilmeyen, bazen de zorla yenilmesi gerekenler olur listelerde ama vücut gereksiniminiz eğer o besini almalı ise o zaman mutlaka tüketmeye çalışmalısınız. Hiç bir zaman süt tüketmeden danışanlarım geliyor, amaç süt içimini zorlamak değil, amaç süt içeriğinde farklı besinler ile ihtiyacı karşılamaktır.


Kişi eğer gereksinimini ne kadar ne tüketmesi gerektiğini öğrenir ise o zaman diyet bir işkence değil, sağlık için olumlu bir adım oluyor. Diyet bizler için bir yaşam tarzıdır ve herzaman diyetin sağlıklı beslenmek olduğunu unutmayınız. Sağlık herzaman bizim yaşantımızda vazgeçemeyeceğimiz bir ihtiyaçtır. Sağlık için dengeli beslenmek , ideal kiloda olmak da vazgeçilmemesi gereken bir ölçüttür.


Herkese sağlıklı günler dilerim....

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400